افزایش 100درصدی ATMهای بیت کوین

افزایش 100درصدی ATMهای بیت کوین

تعداد دستگاه های خودپرداز بیت کوین نصب شده در سرتاسر جهان در سال 2021 بیش از 100 درصد رشد داشته است که بزرگترین افزایش از زمان شروع به کار دستگاه های خودپرداز در سال 2013 است.

در ژانویه 2021، بیش از 14000 دستگاه خودپرداز بیت کوین وجود داشت که این تعداد اکنون به حدود 34000 دستگاه رسیده است که اکثر این دستگاه‌های خودپرداز در ایالات متحده حضور دارند.

رشد دستگاه‌های خودپرداز بیت‌کوین در سطح جهان نشانه آن است که این دارایی شروع به تسخیر اقتصاد کرده است. سال 2021 سال بسیار خوبی برای بیت کوین در بسیاری از حساب ها بوده است و رشد ATM تنها یکی از بسیاری از نشانه‌های آینده خوب است.

روند افزایش بیشتر دستگاه های خودپرداز بیت کوین از سال 2020 ادامه دارد، که با وجود افزایش پذیرش بیت کوین، شاهد افزایش نیز بوده است.

تعداد دستگاه های خودپرداز بیت کوین در سال 2020 بیش از دو برابر شد و از 6400 به 12800 در سال رسید.

این روند افزایشی برای اولین بار در سال 2018 و پس از رونق ICO در اوایل همان سال آغاز شد.

دستگاه های خودپرداز بیت کوین جنبه های منفی خود را دارند، به ویژه اینکه تراکنش ها بسیار گران تر هستند و در نتیجه، برخی از کاربران مبادلات ثابت در ارزهای دیجیتال را به دستگاه‌های خودپرداز بیت‌کوین ترجیح می‌دهند.

با این حال، این یک راه مناسب برای عموم مردم برای شروع سرمایه گذاری در بیت کوین است و مطمئناً برای طبقه دارایی ها قرار می گیرد.

نصب دستگاه خودپرداز بیت کوین برای اولین بار در مارس 2021 با رشد قابل توجهی گزارش شد و از آن زمان، کشورهای بیشتری به آن روی آورده اند. به این ترتیب، چندین کشور در سراسر جهان وجود دارند که اکنون عملیات خودپرداز بیت کوین را اجرا می کنند.

دستگاه های خودپرداز بیت کوین در بسیاری از کشورها محبوب هستند

در حالی که رشد جهانی برای دستگاه های خودپرداز بیت کوین وجود داشته است، اکثریت قریب به اتفاق آن ها در ایالات متحده وجود دارند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.