افزایش ۱۴۰ درصدی قیمت توکن ONT؛ عرضه پلتفرم آنتولوژی بر بستر بازار ابری گوگل!

افزایش ۱۴۰ درصدی قیمت توکن ONT؛ عرضه پلتفرم آنتولوژی بر بستر بازار ابری گوگل!
خلاصه اخبار

توسعه دهندگان آنتولوژی (ONT) پلتفرم توسعه آنتولوژی را بر بستر بازار ابری گوگل عرضه کرده اند. آنتولوژی شبکه اعتماد توزیع شده ای است و زیرساخت های فناوری برای اجرا و پیاده سازی اکوسیستم اعتماد فراهم می‌کند.

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین، طبق پست بلاگ رسمی تیم آنتولوژی، پلتفرم اعتماد توزیع شده اکنون یکی از اولین بلاک چین های عمومی است که پلتفرم توسعه بر بستر بازارهای ابری پیشرو عرضه کرده است. این بازارها شامل وب سرویس آمازون AWS، گوگل کلود و آژور مایکروسافت می‌باشند.

مزیت اصلی استفاده از پلتفرم توسعه مبتنی بر کلود آنتولوژی این است که به معماران نرم افزاری امکان می‌دهد تا بدون ایجاد محیط توسعه محلی و داخلی که در اکثر موارد بسیار زمان بر و پرهزینه است، قراردادهای هوشمند را برنامه نویسی کنند.

در توضیحات وبسایت رسمی پلتفرم آنتولوژی آمده است:

شبکه آنتولوژی در صدد این است که همکاری های مورد اعتماد را بهبود ببخشد و به گروه های مختلف کسب و کار و پروژه های فناوری امکان می‌دهد تا از پلتفرم اعتماد توزیع شده استفاده کنند.

به منظور تسهیل هرچه بیشتر توسعه برنامه های غیرمتمرکز، تیم آنتولوژی به برنامه فناوری گوگل کلود پیوسته است. این امر به توسعه دهندگان آنتولوژی امکان می‌دهد تا به منظور بهبود فعالیت های مختلف بازاریابی با این غول حوزه موتورهای جستجوگر همکاری داشته باشد. هدف اصلی این فعالیت های بازاریابی و عرضه این پلتفرم جدید توسعه، رشد جامعه فناوری و آسان تر و در دسترس تر شدن توسعه برنامه های غیرمتمرکز برای تمام کاربران است.

با انتشار این خبر توکن آنتولوژی با افزایش قیمت ۲۴.۹۹ درصدی مواجه شده است و قیمت آن ۱.۱۲ دلار شده است.

اجرا قرارداد هوشمند خصوصی با TEE

مدیریت آنتولوژی در اوایل ژانویه ۲۰۱۹ اعلام کرد که با شرکت تکنولوژی سنگاپوری با نام TEEX مشارکت کرده است تا پلتفرم درون زنجیره ای با داده خصوصی و ایمن اجرا کند.

طبق سخنان تیم آنتولوژی، همکاری TEEX و توسعه دهندگان آنتولوژی، توسعه راهکارهای امنیتی کلید خصوصی را ارتقا خواهد بخشید. جعبه سیاه TEEX با نام TEE که داخل چیپ های رایانه ای حفظ می‌شوند و کد و داده ها را از نرم افزارهای خارجی جدا می‌کنند، به منظور قراردادن اطلاعات حساس قراردادهای هوشمند از شبکه آنتولوژی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. این نوع از گردآوری داده ها، احتمال دسترسی هکرها به اطلاعات خصوصی و محرمانه کاربران در پلتفرم آنتولوژی را به شدت کاهش خواهد داد.

توکن ONG

توکن ONG برای انجام معاملات خاص سوخت فراهم می کند و در روی پلتفرم شبکه ویژگی های خاصی دارد. این توکن پس از اینکه صرافی بایننس جفت ارز ONG را لیست کرد تقریبا ۱۴۰ درصد افزایش یافت.

طبق اطلاعات بایننس، پروژه آنتولوژی بلاکچین عمومی جدیدی را فراهم کرده است که شامل دفترکل های توزیع شده پیچیده و سیستم های قرارداد هوشمند است که از سفارشی کردن زنجیره عمومی و همکاری شبکه زنجیره ای پشتیبانی می کند و مدام ماژول های مشترک در اپلیکشن های توزیع شده مختلف فراهم می کند.

امروز و در زمان انتشار این خبر؛ توکن ONT با ۲۱ درصد افزایش قیمت و حجم بازار ۳۶۰ میلیون دلاری، ۱.۱ دلار مبادله می شود.