افزایش ٦٣ درصدی تسهیلات بانک صادرات ایران به بنگاه‌ها

افزایش ٦٣ درصدی تسهیلات بانک صادرات ایران به بنگاه‌ها
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، این تسهیلات از نظر تعداد نیز نسبت به اردیبهشت سال جاری ٣٠ درصد افزایش ثبت کرد. بنا بر این گزارش بانک صادرات ایران در بین بانک‌های خصوصی کشور همچنان جایگاه موثر و برجسته خود را حفظ کرده است. امضای تفاهم‌نامه برای تضمین پیش‌فروش محصولات و تولیدات کارخانه‌های […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، این تسهیلات از نظر تعداد نیز نسبت به اردیبهشت سال جاری ٣٠ درصد افزایش ثبت کرد. بنا بر این گزارش بانک صادرات ایران در بین بانک‌های خصوصی کشور همچنان جایگاه موثر و برجسته خود را حفظ کرده است. امضای تفاهم‌نامه برای تضمین پیش‌فروش محصولات و تولیدات کارخانه‌های داخلی و اعطای سرمایه در گردش و همچنین تسهیل جریان مبادلات تجاری شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی کشور، از جمله اهداف این بانک در حمایت از تولید و اشتغال بوده که همچنان با اهتمام ویژه در دستور کار است.ارایه تسهیلات بانک صادرات ایران به این بنگاه‌ها و طرح‌های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بیش از ٦٠ درصد در حالی است که حمایت عمومی بانک صادرات ایران از کل بنگاه‌های کوچک و متوسط در سه ماه اول سال جاری با شرایط متفاوتی نیز همراه بوده است. ٢٥ هزار و ٦٤٤ بنگاه اقتصادی کوچک و متوسط در بهار سال جاری از بیش از ٧٩ هزار و ٤٦٥ میلیارد ریال تسهیلات حمایتی بانک صادرات ایران استفاده کرده‌اند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها