افزایش محسوس نرخ این بیسکوئیت‌فروش

افزایش محسوس نرخ این بیسکوئیت‌فروش
خلاصه اخبار

هشتمین ماه سال مالی ۱۳۹۸ این شرکت بیسکوئیت‌ساز، با افزایش محسوس در نرخ‌های فروش محصولات اصلی و همچنین رشد میزان فروش در مقایسه با تیرماه به اتمام رسید.

به گزارش سیگنال به نقل از واحد تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، پس از تعدیل مثبت بیش از ۱۰۶درصدی سودخالص در عملکرد ۶ماهه سال مالی ۱۳۹۸ شرکت ویتانا، با فروش بیش از ۱.۸۴۳ تن انواع بیسکوییت در مرداد ماه سال جاری، هشتمین ماه سال مالی ۱۳۹۸ خود را با افزایش محسوس در نرخ‌های فروش محصولات اصلی و همچنین رشد میزان فروش در مقایسه با تیرماه پشت سر گذاشت.

vitana

همانگونه که در جدول نیز مشاهده می‌شود، فروش ۱.۲۹۳ تن انواع بیسکوئیت در مرداد ماه منجر به تحقق ۳۰۳.۹۶۱ میلیون ریالی درآمد شده که در مقایسه با ۱.۴۶۴.۱۲۳ میلیون ریال درآمد هفت ماه نخست سال مالی ۱۳۹۸ این شرکت، پوششی مناسب محسوب می‌شود.

biscouit

لازم به ذکر است، مجموع کل تناژ فروش بیسکوئیت تولیدی این شرکت تا پایان تیر ماه سال ۱۳۹۸، ۱۲.۱۸۵ تن بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، شاهد رشدی مناسب در این مدت هستیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.