دانلود اپلیکیشن

افزایش قیمت بیت کوین تا ۹۰۰۰ دلار؛ آیا این روند مثبت ادامه دارد؟

افزایش قیمت بیت کوین تا ۹۰۰۰ دلار؛ آیا این روند مثبت ادامه دارد؟

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین،

با آغاز سال ۲۰۲۰ میلادی بیت کوین عملکرد بی نظیری داشته است و این ارز دیجیتال برتر با افزایش قیمت مواجه شده است. قیمت بیت کوین طی دو هفته گذشته از ۷۵۰۰ به ۹۰۰۰ دلار رسید. در حال حاضر این ارز دیجیتال با کمی اصلاح در محدوده ۸۹۰۰ دلاری معامله می شود اما این ارز امروز در بسیاری از صرافی ها به ۹۰۰۰ دلار رسید.

بازار ارزهای دیجیتال نیز روند سبز و رو به رشدی را تجربه می کند به طوری که اکثر آلتکوین های برتر بازار رشد قیمت داشته اند.

قیمت اتریوم توانست پس از مدتها به ۱۷۰ دلار برسد. اما امروز اتریوم کلاسیک روند بهتری نسبت به ۲۰ ارز دیجیتال برتر داشت. این ارز دیجیتال با افزایش بیش از ۳۰ درصد حدود ۱۰ دلار معامله می شود و در جایگاه یازدهمین ارز دیجیتال برتر از لحاظ ارزش بازار قرار گرفت.

FilbFilb معتقد است اگر قیمت بیت کوین پایین تر از کندل صعودی متوقف شود، که این ارز دیجیتال را به رکورد فعلی رسانده است، احتمال برگشت نزولی وجود دارد. قیمت در چنین شرایطی به الگوی شکست نوسان یا SFP می‌رسد و در نتیجه به قیمت های پایین تر کاهش می‌یابد.

وی در اظهارنظرات خود گفت:

هنگامی که قیمت به بالاتر از رکورد نوسانی کلیدی و مهم می‌رسد اما سپس به کمتر از آن رکورد نوسانی کاهش می‌یابد، SFP نزولی بالقوه ای داریم.

به علاوه، میانگین متحرک ۲۰۰ روزه که به عنوان سطح مقاومتی مهم در دو سال گذشته بوده است نیز کمتر از کانال ۹۰۰۰ دلار می‌باشد. در نتیجه، احتمالا این موضوع، مانع مهمی برای گاوها در مسیر رسیدن به قیمت ۱۰۰۰۰ دلار خواهد بود

با این حال، جاش راجر تحلیلگر مطرح ارزهای دیجیتال بیان کرد که قیمت بیت کوین در روزهای آتی می تواند به بالاتر از ۱۰۱۰۰ دلار برسد. راجر در خصوص پیش بینی قیمت خود بر اهمیت نقطه کنترل (POC) بر وضعیت فعلی بیت کوین در بازار تاکید کرد. وی سپس POC سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ را با همدیگر مقایسه کرد و به این نتیجه رسید که اگر بیت کوین قیمت ۱۱۰۰ دلار را رد کند بار دیگر بیت کوین به بالاترین قیمت خود خواهد رسید.

وی در توییتر خود گفت:

پروفایل حجم تراکنش بیت کوین، اهمیت نقطه کنترل را برای محدوده مهم به عنوان سطح حمایتی نشان می‌دهد. نقطه کنترل سال ۲۰۱۸ در سطح حمایتی ۶۴۰۰ دلار حفظ شد و می‌توانیم منتظر نقطه کنترل سال ۲۰۱۹ در سطح حمایتی ۱۰۱۰۰ دلار باشیم. یعنی قیمت باید بالاتر از ۱۰۱۰۰ دلار حفظ شود تا به رکورد جدیدی برسد.

دیروز بازار ارزهای دیجیتال با اصلاحیه ای مواجه شد و قیمت ها تا حدودی کاهش را تجربه کردند. ارزش بازار ۲۴۴ میلیارد دلار می باشد و یلطه بیت کوین ۶۶.۱ درصد است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
نظرات کاربران
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
شنبه
5 مهر 1399