افزایش سرمایه «کپرور» از محل سود انباشته در هیات مدیره به تصویب رسید

افزایش سرمایه «کپرور» از محل سود انباشته در هیات مدیره به تصویب رسید
خلاصه اخبار

شرکت فرآوری زغال سنگ پروده طبس قصد دارد سرمایه خود را از ۳۶ میلیارد تومان به ۵۶ میلیارد تومان و به میزان ۵۰ درصد افزایش دهد.

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین، هیات مدیره «کپرور» این افزایش سرمایه را از محل سود انباشته به منظور اصلاح ساختار مالی و افزایش توان ظرفیت تولید کارخانه و کاهش ریسک تامین مواد اولیه انجام خواهد داد.
بر اساس اعلام هیات مدیره شرکت فرآوری زغال سنگ پروده طبس، انجام افزایش سرمایه منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق‌العاده خواهد بود.
بر اساس این گزارش، افزایش سرمایه «کپرور» از محل سود انباشته در داد وستدهای امروز بازار سهام مورد اقبال اهالی بازار قرار گرفت، به طوریکه هر سهم شرکت فرآوری زغال سنگ پروده طبس با افزایش 4.8 درصدی به قیمت 23 هزار و 61 ریال رسید. حال با توجه به این افزایش قیمت «کپرور» باید دید در داد وستدهای آخرین روز هفته نیز، آیا «کپرور» مسیر صعودی را ادامه خواهد داد و با رشد مواجه می‌شود. این در حالی است که امروز شاخص کل بورس تهران با افزایش سه8 هزار و 994 واحدی در تراز 211 هزار و 746 واحد رسید. همچنین باید دید نماگر اصلی بازار سهام دوباره تا چه سقفی رشد خواهد کرد.

منبع: eghtesadonline.com

برچسب‌ها