ذخایر بیت کوین شرکت های دولتی در سال 2021 افزایش یافته است

ذخایر بیت کوین شرکت های دولتی در سال 2021 افزایش یافته است

مقدار بیت کوین که توسط شرکت های خصوصی نگهداری می شود در طول سال 2021 به میزان قابل توجهی افزایش یافته است که نسبت به سال قبل افزایش یافته است .

ویلی وو، تحلیلگر زنجیره‌ای، در توییتی در ۳ ژانویه ادعا کرد که شرکت‌های دولتی BTC قابل توجهی دارند، سهم بازار را از ETF‌های نقدی به‌عنوان راهی برای دسترسی به قرار گرفتن در معرض BTC در بازارهای سهام عمومی به دست آورده‌اند.

این موضوع از زمان کنفرانس MicroStrategy “Bitcoin for Corporations” در 3 و 4 فوریه 2021 بیشتر قابل توجه بوده است. هدف این سمینار آنلاین توضیح ملاحظات قانونی برای شرکت هایی بود که به دنبال ادغام بیت کوین در کسب و کار و ذخایر خود هستند.

MicroStrategy مایکل سایلر یک شرکت پیشرو در زمینه هوش تجاری است و به دلیل افزایش قیمت در بیت کوین شناخته شده است و دارای تقریباً 6 میلیارد دلار دارایی رمزنگاری شده است.

در 30 دسامبر، شرکت Saylor 1914  بیت کوین دیگر به ارزش 94 میلیون دلار خریداری کرد. این شرکت از زمان خرید اولیه بیت کوین در آگوست 2020 بیش از 2.1 میلیارد دلار سود به دست آورده است.

ویلی وو به نموداری از دارایی های بیت کوین در داخل ETF ها و خزانه های شرکت های عمومی که برای مالکیت عمومی از طریق بازارهای سهام در دسترس است و بر اساس داده های خزانه داری شرکتی جمع سپاری شده است اشاره کرد.

صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس نقطه‌ای (ETF) بیت کوین را بر خلاف قراردادهای آتی، که در آن شرکت‌ها از طریق قراردادهایی از بازار آتی CME خریداری می‌کنند، نگهداری می‌کنند.

از زمان کنفرانس MicroStrategy “Bitcoin for Corporations” در فوریه 2021، شرکت های دولتی دارای بیت کوین سهم قابل توجهی را از ETF های نقطه ای به عنوان راهی برای دسترسی به قرار گرفتن در معرض BTC در بازارهای سهام عمومی به دست آورده اند.

داده ها نشان می دهد که شرکت مدیریت دارایی ارزهای دیجیتال Grayscale با 645199 بیت کوین تا پایان سال 2021 بیشترین سهم بازار را به خود اختصاص داده است. این رقم 71 درصد از بازار گسترده تر را به خود اختصاص داده است، زیرا دارایی های تمام ETF ها و شرکت ها روی هم به 903988 رسیده است. BTC طبق نمودار.

MicroStrategy بزرگترین سرمایه گذار شرکتی است که بر اساس BitcoinTreasuries دارای 124,391 BTC به ارزش حدود 5.8 میلیارد دلار است. رتبه دوم تسلا حدود 43200 سکه به ارزش تقریبی 2 میلیارد دلار با قیمت های فعلی در اختیار دارد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.