افزایش خدمت‌رسانی بیمه معلم به دانش‌آموزان در سال 98

افزایش خدمت‌رسانی بیمه معلم به دانش‌آموزان در سال 98
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، عباس معینی معاون فنی بیمه اشخاص بیمه معلم ضمن اعلام این خبر گفت: تمدید این قرارداد در پی رضایت وزارت آموزش و پرورش از پوشش بیمه‌ای دانش‌آموزان سراسر کشور و اقشار فرهنگی صورت پذیرفت و در این جهت خدمتگزاری بیمه معلم در سال ۹۸ نیز به جامعه […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، عباس معینی معاون فنی بیمه اشخاص بیمه معلم ضمن اعلام این خبر گفت: تمدید این قرارداد در پی رضایت وزارت آموزش و پرورش از پوشش بیمه‌ای دانش‌آموزان سراسر کشور و اقشار فرهنگی صورت پذیرفت و در این جهت خدمتگزاری بیمه معلم در سال ۹۸ نیز به جامعه بزرگ فرهنگیان تداوم خواهد داشت.

معینی با اشاره به افزایش برخی تعهدات بیمه معلم در سال جدید گفت: در سال جدید با عنایت به تصمیمات بیمه‌گذار و تعاملاتی که با شرکت بیمه معلم صورت گرفت و با توجه به افزایش هزینه‌های بیمارستانی مقرر شد در میزان تعهدات، بازبینی صورت گیرد. معاونت فنی بیمه اشخاص بیمه معلم تصریح کرد: غرامت فوت ناشی از حادثه که سال قبل ۷۰ میلیون ریال بوده به ۱۰۰ میلیون ریال ارتقا یافته است.

در مباحث درمانی هزینه درمانی ناشی از حادثه که در سال گذشته ۱۵ میلیون ریال بوده در سال جاری به رقم ۲۰ میلیون ریال افزایش یافته است. بر همین اساس هزینه اعمال جراحی بیمارستانی که سال قبل هفت میلیون و ۵۰۰ هزار ریال بوده امسال به ۲۰ میلیون ریال افزایش یافته است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها