افزایش حجم معاملات OpenSea ، با وجود عقب نشینی ارزهای دیجیتال

افزایش حجم معاملات OpenSea ، با وجود عقب نشینی ارزهای دیجیتال

برترین بازار NFT در جهان قرار است رکورد خود را برای حجم معاملات بشکند زیرا در صورت ادامه روند تا پایان ماه به بیش از 6 میلیارد دلار خواهد رسید.

بازار پیشرو NFT جهان OpenSea در آستانه شکستن رکورد فروش ماهانه خود در اتریوم با افزایش حجم روزانه است.

حجم معاملات 2.1 میلیارد دلاری توکن های غیرقابل تعویض (NFT) OpenSea تا 10 ژانویه بیش از نیمی از کل حجم معاملات در کل آگوست 2021 است که بالاترین ماه ثبت شده است. بر اساس گزارش Dune Analytics، حجم در آن ماه به نزدیک به 3.5 میلیارد دلار رسید.

در صورتی که روند فعلی ادامه یابد، در حال حاضر بازار در سرعتی است که حجم معاملات در ژانویه به بالای 6 میلیارد دلار برسد.

حجم معاملات کنونی در OpenSea تحت تأثیر مجموعه جدید PhantaBear است که در هفت روز گذشته 17124.79 ETH (53 میلیون دلار) فروش داشته است. Bored Ape Yacht Club با 16657.78 (51.5 میلیون دلار) جایگاه دوم را دارد.

داده‌های جمع‌آوری‌شده از CryptoSlam نشان می‌دهد که مجموعه Doodles در فروش در تمام بازارهای NFT، با فروش نزدیک به 56 میلیون دلار در هفت روز گذشته پیشروی می کند. در حال حاضر از نظر حجم معاملات در OpenSea رتبه سوم را دارد.

سایر عوامل کلیدی که به رکورد سرعت OpenSea بر اساس Dune کمک می کند شامل تعداد کاربران فعال است که با 260,369 به سرعت به بالاترین رقم ثبت شده 362,679 در ماه گذشته نزدیک می شود.

OpenSea نشان داده است که هنوز فضای زیادی برای پر کردن بازارهای NFT وجود دارد، زیرا حجم معاملات برای بیش از شش ماه متوالی بالا بوده و در 30 روز گذشته از 4 میلیارد دلار در سطح جهان فراتر رفته است. با توجه به آن، بازارهای جایگزین مانند LooksRare جدید (LOOKS) و Solana’s Magic Eden قصد دارند حداقل بخشی از حجم OpenSea را حذف کنند.

بازارهای NFT از ابتدای سال جدید میلادی شاهد رشد مجدد علاقه واقعی بوده اند. حجم در تمام پلتفرم‌های ردیابی شده توسط منبع داده بازار NFT NonFungible از 1 ژانویه که کل فروش روزانه به نزدیک به 15671 مورد رسید، افزایش ثابتی را نشان می‌دهد. بین 7 و 8 ژانویه، فروش از 13189 به 36041 NFT افزایش یافت. فروش روزانه در 10 ژانویه به بالاترین میزان ماهانه 29921 NFT رسید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.