افت قیمت مس در بورس فلزات لندن

افت قیمت مس در بورس فلزات لندن
خلاصه اخبار

قیمت مس در بازار بورس فلزات لندن در روز جمعه نسبت به روز پیشین افزایش قیمت و نسبت به هفته گذشته کاهش قیمت داشته است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی«فلزات آنلاین»، قیمت مس در معاملات روز جمعه بازار بورس فلزات لندن با 0.2 درصد رشد نسبت به روز قبل و 0.6 درصد افت نسبت به هفته قبل همراه بوده است. در پایان این روز قیمت مس در بورس فلزات لندن برابر با پنج هزار و 710 دلار بر تن عرضه شد.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز جمعه بورس فلزات لندن با 0.1 درصد رشد نسبت به روز قبل و 0.6 درصد افت نسبت به هفته قبل همراه بود. در پایان روز جمعه، قیمت مس در بورس فلزات لندن برابر با پنج هزار و 735 دلار بر تن بود. قیمت مس با افزایش روز جمعه بیشترین قیمت را طی دو روز گذشته داشته است.

نمودار 1 روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن را برای دو هفته اخیر نشان می‌دهد، طبق این نمودار موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن طی روز جمعه با افزایش سی هزار و 225 تنی نسبت به روز معاملاتی پیش از آن همراه بود.

موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن

نمودار 2، وضعیت کانتنگو و بکواردیشن بازار مس در بورس فلزات لندن را طی دو هفته اخیر به‌تصویر می‌کشد، براساس این نمودار بازار بورس فلزات لندن در شرایط کانتنگو به‌سر می‌برد و اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در روز جمعه برابر با 25 دلار بر تن اعلام شد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز با کاهش 8 دلار بر تنی نسبت به روز معاملاتی پیش از آن همراه بود.

وضعیت کانتنگو و بکواردیشن بازار مس در بورس فلزات لندن
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات کامودیتی به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها