افت دسته‌جمعی ارزهای دیجیتال

خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال، به نقل از دنیای بورس، در معاملات امروز ارزهای دیجیتال، تمام 10 ارز برتر از لحاظ ارزش بازار وارد محدوده منفی شده‌اند اما میزان افت قیمت این محصولات چندان قابل توجه نبوده است. تا این لحظه از معاملات روز دوشنبه قیمت تمام کریپتوهای مطرح وارد محدوده منفی شده اما افت قیمت این […]

به گزارش سیگنال، به نقل از دنیای بورس، در معاملات امروز ارزهای دیجیتال، تمام 10 ارز برتر از لحاظ ارزش بازار وارد محدوده منفی شده‌اند اما میزان افت قیمت این محصولات چندان قابل توجه نبوده است.

تا این لحظه از معاملات روز دوشنبه قیمت تمام کریپتوهای مطرح وارد محدوده منفی شده اما افت قیمت این محصولات کمتر از دو درصد است.

  • گروه ویژه اقدام مالی (FATF) اعلام کرد که در طول یک سال آینده دستورالعمل‌ها مرتبط با بررسی ریسک دارایی‌های مجازی و نظارت بر بازار این محصولات را آماده خواهد کرد. در عین حال استاندارهای مرتبط برای نظارت قانونی بر نقل و انتقال این گونه‌دارایی‌ها  و همچنین دستورالعمل پیاده سازی این استانداردها نیز تدوین خواهد شد.
  • معادن بانک مرکزی ژاپن اعلام کرد که این نهاد تصمیمی برای انتشار ارز دیجیتال در آینده نزدیک ندارد. ماسایوشی آمامیا در این زمینه افزود که به نظر نمی رسد ارزهای دیجیتال بتوانند در اجرای سیاست‌های پولی به بانک مرکزی کمک ویژه‌ای کنند.