اعلام ۴ عرضه اولیه جدید در بورس

اعلام ۴ عرضه اولیه جدید در بورس
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران خبر داد که چهار شرکت در لیست عرضه اولیه قرار دارند. در امسال سهامداران استقبال قابل توجهی از عرضه‌های اولیه در بورس داشتند که سطح مشارکت به حدود یک میلیون نفر هم نزدیک شده است. در همین مورد علی صحرایی، مدیرعامل […]

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران خبر داد که چهار شرکت در لیست عرضه اولیه قرار دارند.

در امسال سهامداران استقبال قابل توجهی از عرضه‌های اولیه در بورس داشتند که سطح مشارکت به حدود یک میلیون نفر هم نزدیک شده است.

در همین مورد علی صحرایی، مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران در حاشیه ششمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه با اشاره به اینکه از ابتدای سال‌جاری شش عرضه اولیه در بورس تهران انجام شده است، گفت: قرار است به‌زودی عرضه سهام چهار شرکت جدید نیز در بورس انجام شود.

صحرایی تصریح کرد: عرضه اولیه شرکت سرمایه‌گذاری کوثر وابسته به بنیاد شهید کار پذیرش آن انجام شده و به‌زودی در تالار بورس درج می‌شود.

به گفته وی، عرضه اولیه دو شرکت مجموعه گلرنگ یکی شرکت غذایی کوروش و دیگری شرکت شوینده پدیده شیمی غرب نیز در فهرست عرضه‌های اولیه قرار دارد.

صحرایی همچنین عرضه اولیه سهام سازمان تامین‌اجتماعی (شستا) را از دیگر عرضه‌های مهم عنوان کرد و یادآور شد: این شرکت یکی از بزرگ‌ترین عرضه‌های اولیه در بازار سهام خواهد بود که درحال نهایی شدن مراحل اجرایی است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها