اعلام ساعات کار شعب بانک آینده در نیمه اول سال ۱۳۹۸

اعلام ساعات کار شعب بانک آینده در نیمه اول سال ۱۳۹۸
خلاصه اخبار

ساعات کار شعب بانک آینده، تا پایان تابستان سال ۱۳۹۸، در کلان‌­شهرها و شهرستان‌­های سراسر کشور برای حضور کارکنان و ارائه خدمات به مشتریان اعلام شد.

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصادآنلاین، ساعت ارائه خدمات شعب بانک آینده در شهرهای تهران، کرج، اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، ارومیه و کاشان، در نیمه نخست سال 1398 از شنبه تا چهارشنبه، از ساعت 7 و 30 دقیقه صبح تا ساعت 16و30 دقیقه است.

هم­چنین؛ ساعت ارائه خدمات در سایر شهرستان­ها، از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 و30 دقیقه تا ساعت 14 بوده و باجه عصر این شعب از ساعت 17 و 15 دقیقه تا 18 و 45 دقیقه، به مشتریان خدمات ارائه می­کنند.

ساعت ارائه خدمات به مشتریان در شعب بانک در تمام کلان­شهرها و شهرستان­ها در روزهای پنج­شنبه، از ساعت 7 و 15 دقیقه صبح تا ساعت 13و 15 دقیقه می­باشد.

هم­چنین، ساعت ارائه خدمات به مشتریان در جزایر کیش و قشم در نیمه اول سال 1398، بر اساس تصمیم شورای عالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی، از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 و 30 دقیقه صبح تا ساعت 15 و 30 دقیقه و در روزهای پنج­شنبه نیز ساعت کار از ساعت 7 و 15 دقیقه صبح تا 12 و 30 دقیقه است.

منبع: eghtesadonline.com

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه کنید و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.

برچسب‌ها