اعلام زمان پرداخت سود ۴ نماد بورسی

اعلام زمان پرداخت سود ۴ نماد بورسی
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از تجارت نیوز، چهار شرکت صنعتی و معدنی گل گهر، پتروشیمی شازند، کشتیرانی دریای خزر و سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات زمان پرداخت سود سهامدران حقیقی و حقوقی را در سامانه کدال منتشر کردند. کگهر (شرکت صنعتی و معدنی گل گهر) زمان پرداخت سود سال مالی ۹۷ را پس از […]

به گزارش سیگنال به نقل از تجارت نیوز، چهار شرکت صنعتی و معدنی گل گهر، پتروشیمی شازند، کشتیرانی دریای خزر و سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات زمان پرداخت سود سهامدران حقیقی و حقوقی را در سامانه کدال منتشر کردند.

کگهر (شرکت صنعتی و معدنی گل گهر) زمان پرداخت سود سال مالی ۹۷ را پس از تصویب زمان برگزاری مجمع خود در تاریخ ۹ تیر ماه سال ۹۸ اعلام کرد. جزییات این اطلاعیه را در زیر بخوانید.

شاراک (شرکت پتروشیمی شازند) نیز در روزنامه اطلاعات روز پنجشنبه، ۳۰ خرداد ماه سال ۹۸، از پرداخت سود سهامداران خبر داد. شرح این اطلاعیه را در لینک زیر بخوانید.

اگهی پرداخت سود پتروشیمی شازند

حخزر (شرکت کشتیرانی دریای خزر) زمان پرداخت سود ۷۵۰ ریالی به ازای هر سهم را اعلام کرد و از سهامداران خواست که با مراجعه به شعب بانک تجارت در سراسر کشور سود خود را دریافت کنند. جزییات را در زیر بخوانید.

ومعادن (شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات) نیز برنامه پیشنهادی زمان‌بندی پرداخت سود سهام سال مالی ۹۷ را در لینک زیر اعلام کرده است.

برنامه پیشنهادی زمانبندی پرداخت سود معادن و فلزات

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها