اعلام روند پرداخت وام خرید کالای ایرانی در بانک تجارت

اعلام روند پرداخت وام خرید کالای ایرانی در بانک تجارت
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، زمان ثبت‌نام تسهیلات پیوند ایرانی همزمان با سالروز ازدواج مبارک حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) از دوازدهم مردادماه آغاز شده است. اولویت با متقاضیانی است که زودتر نسبت به تکمیل درخواست خود اقدام کرده‌اند. نکته دارای اهمیت در طرح پیوند ایرانی این است که […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، زمان ثبت‌نام تسهیلات پیوند ایرانی همزمان با سالروز ازدواج مبارک حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) از دوازدهم مردادماه آغاز شده است. اولویت با متقاضیانی است که زودتر نسبت به تکمیل درخواست خود اقدام کرده‌اند. نکته دارای اهمیت در طرح پیوند ایرانی این است که ضمن حمایت از خانواده‌های ایرانی، از طریق تحریک تقاضا و افزایش خرید کالای ایرانی گامی موثر در جهت رونق تولید و کاهش بهای تمام‌شده کالا برداشته می‌شود. متقاضی تسهیلات با ثبت مشخصات شناسنامه‌ای خود در سایت یادشده و انتخاب کالاهای مورد نیاز و شعبه عامل، معرفی‌نامه را از سایت دریافت و به همراه پیش‌فاکتور به شعبه بانک مراجعه می‌کند. شعب بانک تجارت نیز ظرف ۳۰ روز اقدامات اعتبارسنجی را انجام می‌دهد و تسهیلات را به حساب فروشگاه زنجیره‌ای رفاه واریز می‌کند و سپس متقاضی برگه معرفی‌نامه بانک را به فروشگاه ارائه و کالای خود را تحویل می‌گیرد. یکی از مزیت‌های طرح پیوند ایرانی بخش ضمانت آن است به این نحو که متقاضیان تسهیلات خرید کالای ایرانی طرح پیوند ایرانی تنها با معرفی یک نفر ضامن با گواهی کسر از حقوق یا دو نفر ضامن مورد تایید بانک می‌توانند این تسهیلات را دریافت کنند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها