اطلاعیه عرضه اولیه سهام شرکت پخش هجرت

اطلاعیه عرضه اولیه سهام شرکت پخش هجرت
خلاصه اخبار

دوره ثبت سفارش نماد هجرت از ساعت 11:00 الی 13:00 می باشد و امکان اصلاح و یا حذف سفارش در این مدت امکان پذیر می باشد.

در روز شنبه مورخ 19/05/1398 تعداد 67.500.000 سهم معادل 15 درصد از سهام شرکت پخش هجرت برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد. بنابر پیام ناظر توجه به موارد زیر ضروریست:

  1. دوره ثبت سفارش از ساعت 11:00 الی 13:00  می باشد. امکان اصلاح و یا حذف سفارش در این مدت امکان پذیر می باشد.
  2. سهمیه در نظر گرفته شده برای هر کد حقیقی و حقوقی 225 سهم می باشد. هر کد تنها مجاز به ارسال یک سفارش می باشد.
  3. ورود سفارش صرفا با کد معاملاتی و در دوره زمانی اعلام شده و به قیمت محدود در دامنه قیمتی تعیین شده (17700-18500) امکان پذیر می باشد. از آن جایی که در صورت ثبت عرضه با قیمت کمتر ممکن است سهمی به شما تعلق نگیرد حتما سفارش خود را با توجه به مبلغ سقف قیمت ارسال کنید.
  4. پس از اتمام دوره ثبت سفارش، کشف قیمت با توجه به وضعیت سفارشات ثبت شده در دوره ثبت سفارش و مطابق با مفاد مندرج در ماده 17 دستورالعمل پذیره نویسی و عرضه اولیه اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران خواهد بود.

همان طور که در گزارش پیشین گفته شد، در عرضه اولیه به روش بوک بیلدینگ اولویت با بیشترین قیمت است و در صورت ثبت عرضه با قیمت کمتر ممکن است سهمی به شما تعلق نگیرد. همچنین اختصاص سهم در این روش براساس الویت زمانی ثبت سفارش نیست و شخصی که در انتهای بازه زمانی معرفی شده سفارش خود را ارسال می کند با شخصی که در ابتدای بازه زمانی سفارش خود را ارسال کرده هیچ تفاوتی با هم ندارند. در نتیجه علاقه مندان به شرکت در عرضه اولیه خیلی نگران ثبت سفارش خود در دقایق ابتدایی بازه زمانی تعیین شده نباشند. بازه زمانی ثبت سفارش نیز در روز شنبه از سمت ناظر اعلام خواهد شد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها