اصلاح چند دستورالعمل مهم بورسی

اصلاح چند دستورالعمل مهم بورسی
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، وی با تاکید بر اینکه فعالان بسیاری برای تاسیس سبدگردانی در انتظار این اصلاحیه بودند خاطرنشان کرد: این اصلاحات دغدغه‌های متقاضیان تاسیس سبدگردانی را در مواردی همچون فرایند صدور کد، نقش امین سبدگردانان در کدهای اختصاصی و سایر تسهیلات مطرح شده پوشش می‌دهد. فلاح‌پور از شرایط جدید […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، وی با تاکید بر اینکه فعالان بسیاری برای تاسیس سبدگردانی در انتظار این اصلاحیه بودند خاطرنشان کرد: این اصلاحات دغدغه‌های متقاضیان تاسیس سبدگردانی را در مواردی همچون فرایند صدور کد، نقش امین سبدگردانان در کدهای اختصاصی و سایر تسهیلات مطرح شده پوشش می‌دهد. فلاح‌پور از شرایط جدید تاسیس نهادهای مالی خبر داد و افزود: پس از ماه‌ها بررسی، اصلاح این دستورالعمل انجام شد و ظرف دو هفته اینده ابلاغ خواهد شد تا فعالان متقاضی تاسیس نهاد مالی بتوانند با استفاده از این دستورالعمل به بازار سرمایه وارد شوند. معاون نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار بهره مندی از نظریات صاحب نظران و فعالان بازار را رویه‌ای همیشگی در ایجاد تغییرات و تدوین دستورالعمل‌ها دانست و اظهار کرد: بر این اساس اکنون پیش نویس اولیه دستورالعمل جامع صندوق‌های سرمایه‌گذاری را برای انجام نظرخواهی روی سایت cmr.seo.ir قرار داده‌ایم. وی افزود: در این دستورالعمل شرایط فعالیت صندوق‌ها به‌صورت متنوع امده است، ضمن اینکه در ان بحث‌های نظارتی جدید نیز مطرح شده است. البته این دستورالعمل برای بورس‌ها، کانون کارگزاران و کانون نهادهای سرمایه‌گذاری نیز ارسال شده است تا از طریق روش‌هایی که خود انها اتخاذ می‌کنند نظرات فعالان بازار سرمایه جمع‌اوری شود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.