استقبال از دستگاه‌های «هم پات» به‌دلیل گرانی کاغذ

استقبال از دستگاه‌های «هم پات» به‌دلیل گرانی کاغذ
خلاصه اخبار

با توجه به اینکه مشکل کاغذ و رول امسال جدی‌تر می‌شود انتظار این است تا استقبال از دستگاه هم‌پات (MPOS) ایران‌کیش افزایش یابد، قابلیت الکترونیکی بودن رسیدهای MPOS در این زمینه یک مزیت محسوب می‌شود. به گزارش روابط عمومی شرکت ایران‌کیش مدیر پروژه هم‌پات با بیان این مطلب افزود: یکی از شاخصه‌های اصلی MPOS که در سال ۹۸ تمرکز بیشتری روی آن شده است بحث پرداخت درون برنامه‌ای این محصول است. محمدرضا حیدری معین اظهار کرد: در سال ۹۸ این محصول به‌طور ویژه در شرکت‌هایی که خدمات در محل ارائه می‌کنند متمرکز می‌شود.

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، وی گفت: در سال ۹۷ در بخش فروش از طریق سایت ایران‌کیش، قراردادهای بانکی که دراین زمینه بسته شد و عقد قرارداد با شرکت‌هایی مثل شرکت ملی پست که در این حوزه کار می‌کردند، استقبال مناسبی از این محصول صورت گرفت. بنابراین گزارش هم‌پات MPOS (ایران‌کیش) نسخه جدید کارتخوان فروشگاهی است که از طریق اتصال به موبایل و… امکان انجام تراکنش بانکی به وسیله آن ایجاد می‌شود. این دستگاه با هدف ایجاد راهکارهای جامع و ترکیبی در صنایع متنوع متناسب با نیاز سطوح مختلف هر کسب‌و‌کار تولید شده است. از جمله فواید آن می‌توان به جلوگیری از سرقت پین کد، عدم‌نیاز به پرداخت نقدی برای مقادیر کوچک، کنترل تراکنش‌های حضوری و کاهش مراجعه به دستگاه‌های خودپرداز اشاره کرد.  کاهش هزینه آموزش کاربران به سبب فراگیری در به‌کارگیری تبلت‌ها و تلفن‌های هوشمند، کاهش هزینه‌های مربوط به رسید تراکنش با حذف رسید کاغذی، افزایش سرعت انجام تراکنش با استفاده از بستر دیتای سیم کارت، مالکیت قطعی در پی پرداخت مبلغ دستگاه به شرکت، کارآیی بالاتر و پویایی به سبب سیار بودن دستگاه امکان ارسال رسید توسط پیامک، شبکه‌های اجتماعی یا ایمیل، قابلیت اتصال به سیستم‌های عامل اندروید و IOS، مجهز بودن به فناوری‌های NFC برای پرداخت‌های سریع و خرد، قابلیت توسعه آسان و کم‌هزینه براساس نیاز مشتری و ارائه راهکارهای ارزش افزوده در حوزه پرداخت الکترونیک از جمله مزایا و قابلیت‌های هم‌پات ایران‌کیش است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.