استارتاپ Securitize از یک فروشگاه یکپارچه جهت خدمات توکن ها رونمایی خواهد کرد

استارتاپ Securitize از یک فروشگاه یکپارچه جهت خدمات توکن ها رونمایی خواهد کرد
خلاصه اخبار

استارتاپ Securitize اعلام کرده است که یک شبکه مرجع برای کمک به شرکت ها در خصوص صدور و مدیریت اوراق بهادار دیجیتال ایجاد خواهد کرد.

به گزارش سیگنال استارتاپ Securitize (فعال در حوزه توکن های مرتبط با اوراق بهادار) که از سوی صرافی ارز دیجیتال کوین بیس (Coinbase) حمایت می شود، اعلام کرده است که یک شبکه مرجع برای کمک به شرکت ها در خصوص صدور و مدیریت اوراق بهادار دیجیتال ایجاد خواهد کرد.

این شرکت سه شنبه اعلام کرد برنامه “Securitize Ready” شامل خدماتی از طرف شرکای تجاری مختلف از جمله سیستم های معاملاتی OpenFinance و Rialto Trading، شرکت Coinbase Custody و همچنین گروه سرمایه گذاری خصوصی CBlock Capital خواهد بود. Securitize می گوید انتظار می رود شرکای بیشتری در آینده نزدیک با این برنامه همکاری نمایند.

گفتنی است برنامه “Securitize Ready” با هدف کمک به مشتریان این شرکت (که شامل نمایندگی های کارگزاری، وکلا و شرکت های مشاوره می شوند) در جهت صدور و مدیریت اوراق بهادار بصورت توکن ایجاد شده است. استیون لوسیو، رئیس برنامه Securitize Ready، در یک نشست خبری گفت:

Securitize Ready شرکای خود را به تمرکز بر روی کسب و کار اصلی آنها ترغیب می کند، در حالی که به مشتریان اجازه دسترسی به فناوری مدیریت انتشار و چرخه عمر را می دهد. این نشان دهنده پیروزی برای هر دو طرف شرکای تجاری و صادرکنندگان توکن ها خواهد بود.”

پلتفرم Securitize و پروتکل اوراق بهادار دیجیتال آن، توافق طرفین را در طول معاملات ثانویه حفظ می کنند و قابلیت های خودکاری همچون بازخرید سهام، سود سهام و رای گیری را فراهم می کنند.

Securitize همچنین گفت که این شرکت در حال حاضر برای شرکت هایی مانند 22x ،SPiCE VC ،Augmate و همچنین توکن اوراق بهادار BCAP (متعلق به شرکت Blockchain Capital) تسهیلات لازم در این زمینه را فراهم نموده است.

استارتاپ Securitize توانست در نوامبر سال گذشته سرمایه اولیه 13 میلیون دلاری از سوی چندین شتاب دهنده از جمله Coinbase Ventures و Ripple’s Xpring جمع آوری نماید.

در اوایل امسال، استارتاپ Securitize با شرکت زیرساختی OTCXN در زمینه بلاک چین همکاری کرد تا شرکت ها با استفاده از آن بتوانند اوراق بهادار خود را با استفاده از پلتفرم اوراق بهادار Securitize و تکنولوژی دفترکل OTCXN تبدیل به توکن نمایند.

منبع: coindesk.com