ارفع درامد 244 میلیارد تومانی ساخت

ارفع درامد 244 میلیارد تومانی ساخت
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از با اقتصاد، شرکت آهن و فولاد ارفع در تیر ماه مقدار 65 هزار و 154 تن فروش داشته و با این مقدار فروش درآمد 305 میلیارد تومانی ساخته است. مقدار فروش ارفع کاهش یافت میانگین فروش ماهانه ارفع در سال 97، 75 هزار و 750 تن است که بررسی فروش […]

به گزارش سیگنال به نقل از با اقتصاد، شرکت آهن و فولاد ارفع در تیر ماه مقدار 65 هزار و 154 تن فروش داشته و با این مقدار فروش درآمد 305 میلیارد تومانی ساخته است.

مقدار فروش ارفع کاهش یافت

میانگین فروش ماهانه ارفع در سال 97، 75 هزار و 750 تن است که بررسی فروش ماهانه ارفع در دوره چهار ماهه 98 حاکی از آن است که فولاد ارفع همواره پایین تر از این سطح فروش داشته است. بالاترین مقداری که ارفع در ماه‌های اول سال 98 فروش داشته مربوط به خرداد ماه است. اما در تیر ماه آهن و فولاد ارفع با با فروش 65 هزار و 154 تنی فاصله بیش از 10 هزار تنی نسبت به میانگین ماهانه 97 دارد.

نرخ فروش شمش داخلی و صادراتی افزایش یافت

شمش داخلی و شمش صادراتی به عنوان دو محصول اصلی شرکت می‌باشند. بررسی نرخ فروش محصولات در تیر ماه نسبت به میانگین قیمتی سال 97 نشان از این دارد که نرخ فروش شمش داخلی 17% افزایش داشته است. البته نرخ فروش شمش داخلی در تیر ماه نسبت به خرداد ماه کاهشی است. همچنین نرخ فروش شمش صادراتی در تیر ماه نسبت به میانگین قیمتی 97 رشد 88% داشته است.

درآمد ارفع 61 میلیارد تومان کاهش یافت

با توجه به کاهش مقدار فروش و افزایش نرخ فروش، درآمد تیر ماه ارفع نسبت به میانگین درآمد ماهانه ارفع در سال 97 افزایش یافته است. درآمد تیر ماه ارفع با رشد 23 میلیارد تومانی نسبت به میانگین 97 به 244 میلیارد تومان رسیده است. اما با توجه به کاهش نرخ فروش و مقدار فروش محصولات ارفع در تیر ماه نسبت به خرداد ماه، درآمد ارع با کاهش همراه 61 میلیارد تومانی همراه بوده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.