ارز دیجیتال ریپل از بیت کوین بهتر است!

ارز دیجیتال ریپل از بیت کوین بهتر است!
خلاصه اخبار

ویتالیک بوترین یکی از بنیانگذاران اتریوم درباره ریپل تویتت کرد و بیان کرد این ارز از بیت کوین بهتر است. بوترین چندین روز گذشته در توییتر به تحقیق پیر راکارد بر روی ارزش بیت کوین پاسخ داد. در این تحقیق وی بیت کوین را به عنوان کوین پایدار ایده آل و پول سالم معرفی کرد. ویتالیک در پاسخ به وی گفت:

به گزارش سیگنال به نقل ازمیهن بلاکچین، ویتالیک در پاسخ به وی گفت:
آقای راکارد نموداری را نشان داده است که در آن قیمت بیت کوین با خود بیت کوین مقایسه می شود. مشخص است این نمودار تنها یک خط صاف است که همیشه ۱ بیت کوین ارزش دارد.

ویتالیک بوترین همچنین افزود به اعتقاد وی آقای راکارد میخواست از نمودار ریپل استفاده کند. وی اعلام کرد نمودار ریپل نیز به همین صورت است و پول سالمی است.
وی خاطرنشان کرد ریپل توسط چندین نهاد به کار گرفته شده است و همکاری های زیادی را در سراسر جهان انجام می دهد.
ریپل و XRP نهادهای بسیار محبوبی هستند و افزایش توجه رسانه ها به این شرکت به دلیل دستاوردها، مشارکت ها و برنامه های آنهاست.
همانطور که قبلا بیان شد، ریپل قصد دارد تا جایگاه سوئیفت را بگیرد. سوئیفت سیستم پرداختی سنتی است که توسط بانک ها و سازمان های مالی به کار می رود. سوئیفت تقریبا خیلی قدیمی است و مشکلاتی در سرعت تراکنش و هزینه ها دارد. به دلیل همین مشکلات ریپل می خواهد به کاربران تراکنش های ارزان، ایمن، پر سرعت و بی نقصی را ارائه دهد.
ویتالیک بوترین در سال ۲۰۱۳ مطلب جالبی در مورد ریپل بیان کرد و آن را کودک جدیدی در بلاک چین نامید. وی اینگوینه بیان کرد:
شاید لایت کوین از همه جایگزین ها برتر باشد، قیمت آن ۰.۰۷ دلار است و طی ۶ ماه گذشته به آرامی در حال افزایش است. اما تا به حال هیچ یک از تجار و شرکت های بازرگانی به آن توجهی نکرده اند. این امر ممکن است با ارز دیجیتال یا کودک جدید درون بلاکچین یا همان ریپل تغییر کند.