ارزیابی مثبت از عملکرد بانک تجارت

ارزیابی مثبت از عملکرد بانک تجارت
خلاصه اخبار

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: ارزیابی بنده نسبت به نحوه عملکرد بانک تجارت مثبت است.

به گزارش سیگنال به نقل از ایبنا، محمد حسینی در گفتگو با خبرنگار تجارت مشتریان با اشاره به فعالیت بانک تجارت در زمینه خدمات رسانی به اجتماع و مردم گفت: در رابطه با نظام بانکداری کشور ایراداتی وجود دارد و علیرغم برخی قوانین دست و پاگیر، بسیاری بانک‌های ما از جمله بانک تجارت اقدامات شایان توجهی در راستای گردش اقتصاد کشور ارائه کرده‌اند.

وی با بیان اینکه هنر نظام بانکداری این است که بتواند سپرده‌های مردم را جذب کرده و این سپرده را در جهت تولید و خدمات در کشور به کار گیرد تصریح کرد: در حال حاضر دانشگاه‌های علوم پزشکی و سایر دانشگاه‌ها بیشترین حساب‌های سپرده‌گذاری را در بانک تجارت دارند لذا این بانک توانسته برای این قشر از جامعه ظرفیت‌های خوبی ایجاد کند و رضایت‌مندی زیادی شکل گیرد. همچنین صنوف دیگر هم ارتباط نسبتا بالایی با این بانک برقرار کردند که این خود نشان از عملکرد مطلوب این بانک می‌دهد.

 عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس بیان داشت: شرایط فعلی بانک تجارت را نسبت به گذشته بهتر ارزیابی می‌کنیم و امیدواریم شرایط بهتر و بهتر شود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها