استفاده از ارزهای دیجیتال در کشورهای فاسد بیشتر است

استفاده از ارزهای دیجیتال در کشورهای فاسد بیشتر است

صندوق بین‌المللی پول (IMF) با اشاره به استفاده رایج از دارایی‌های دیجیتال در کشورهایی که می‌توان آن‌ها را فاسد یا دارای کنترل سرمایه سخت‌گیرانه در نظر گرفت، خواستار مقررات بیشتر در مورد صنعت کریپتو شده است.

فقدان مقررات یکسان دلیل اصلی نگرانی مقامات جهانی از جمله صندوق بین‌المللی پول بوده است در حالی که کشورهایی مانند ایالات متحده چارچوبی را ایجاد کرده‌اند که از پول‌شویی، تأمین مالی تروریسم و ​​کلاهبرداری از طریق رمزنگاری جلوگیری می‌کند، چندین کشور فاقد چنین چارچوبی هستند.

در مطالعه اخیر صندوق بین‌المللی پول که 55 کشور را مورد بررسی قرار داده است بیان شده است که ارزهای دیجیتال ممکن است برای انتقال درآمدهای ناشی از فساد یا دورزدن کنترل‌های سرمایه استفاده شود. صندوق بین‌المللی پول همچنین پیشنهاد کرد که چگونه بخش کریپتو باید در سطح جهانی تنظیم شود، و مجوز برای ارائه‌دهندگان خدمات کریپتو را توصیه می‌کند و دستورالعمل‌ها و الزامات روشنی را برای مؤسسات مالی تنظیم‌شده در معرض کریپتو ایجاد می‌کند

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها