ارزش صندوق های سرمایه گذاری به بیش از ۳۴ هزار میلیارد ریال رسید

ارزش صندوق های سرمایه گذاری به بیش از ۳۴ هزار میلیارد ریال رسید
خلاصه اخبار

در سه ماهه امسال ارزش صندوق‌های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش ۳۴ هزار و ۵۹۳ میلیارد ریال رسید.

به گزارش سیگنال و به نقل از بورس 24طی سه ماهه امسال در بورس اوراق بهادار، ۲۵۸ میلیارد و ۵۵ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۷۲۳ هزار و ۵۰۳ میلیارد ریال در ۱۷ میلیون و ۵۹۲ هزار و ۹۹۹ دفعه معامله شد.
بررسی معاملات بازار سهام به تفکیک بازار نشان می‌دهد در بهار امسال ۱۸۱ میلیارد و ۸۴۳ میلیون سهم به ارزش ۴۰۹ هزار و ۶۶۶ میلیارد ریال در ۹ میلیون و ۲۱۵ هزار و ۱۱۱ نوبت در بازار اول؛ ۷۳ میلیارد سهم به ارزش ۲۶۵ هزار و ۵۹۴ میلیارد ریال در ۸ میلیون و ۲۲۷ هزار و ۳۵۵ نوبت در بازار دوم؛ ۱۴ میلیارد و ۳ میلیون برگه به ارزش ۱۳ هزار و ۲۹۲ میلیارد ریال در ۵ هزار و ۷۸۷ نوبت در بازار بدهی، ۵۶ میلیون و ۷۵ هزار قرارداد به ارزش ۳۵۹ میلیارد ریال در ۲۰ هزار و ۹۵۳ نوبت در بازار مشتقه و ۳ میلیارد و ۱۴۱ میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش ۳۴ هزار و ۵۹۳ میلیارد ریال در ۱۲۳ هزار و ۷۹۳ نوبت مورد معامله قرار گرفته است.
شاخص کل نیز که معاملات امسال بورس را از ارتفاع ۱۷۸ هزار و ۶۵۹ واحد آغاز کرده بود در پایان خردادماه ۵۶ هزار و ۲۲۰ واحد رشد را به ثبت رساند و به ارتفاع ۲۳۴ هزار و ۸۷۹ واحد رسید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و بازدهی صندوق های سرمایه گذاری به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.