ارزش صندوق‌های قابل معامله (ETF) دو برابر شد

ارزش صندوق‌های قابل معامله (ETF) دو برابر شد
خلاصه اخبار

ارزش صندوق های قابل معامله (ETF) در بازار سرمایه با افزایش دو برابری به بیش از ۲۵۴ هزار میلیارد ریال رسید.

به گزارش سیگنال به نقل از خبرگزاری تسنیم، بر اساس جدیدترین آمارها، ارزش صندوق‌های قابل معامله در بازار سرمایه در پایان فروردین ماه امسال با افزایش 2 برابری به رقم 254هزار و 406میلیارد ریال رسید.

بر پایه این گزارش، هم‌اکنون 38 صندوق قابل معامله در بازار سرمایه ایران فعال هستند که صندوق سرمایه‌گذاری آرمان پرند مپنا با 77هزار و93 میلیارد ریال بزرگترین صندوق ETF است.

صندوق سرمایه گذاری اعتماد آفرین پارسیان با 24 هزار و107 میلیارد ریال، امین یکم فردا با 20 هزار و380 میلیارد ریال، آرمان آتی کوثر با 18 هزار و862 میلیارد ریال، کمند با 10هزار  و 102 میلیارد ریال و پارند پایدار سپهر با 10هزار و 95میلیارد ریال نیز به ترتیب در رتبه‌های دوم تا ششم بزرگترین صندوق‌های ETF بازار سرمایه قرار دارند.

همچنین صندوق‌های سرمایه‌گذاری پاداش سهامداری توسعه یکم، کیان، سرمایه‌گذاری پشتوانه طلای لوتوس و توسعه اندوخته آینده در مکان‌های هفتم تا دهم جدول بزرگترین صندوق‌های ETF ایستاده‌اند.

منبع: tasnimnews.com

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و بازدهی صندوق های سرمایه گذاری به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.