ارزش دلار در برابر ارزهای جهان سقوط کرد

ارزش دلار در برابر ارزهای جهان سقوط کرد
خلاصه اخبار

همزمان با سقوط سنگین قیمت نفت، بازارهای سهام به شدت سقوط کردند و سرمایه‌گذاران به سرمایه‌های امن پناه آوردند و ارزش ین ژاپن جهش کرد و سود اوراق قرضه آمریکا به سقوط خود ادامه داد. به گزارش سیگنال به نقل از اتحادیه طلا، روز دوشنبه در حالی که سقوط سنگین قیمت نفت باعث شد بازارهای […]

همزمان با سقوط سنگین قیمت نفت، بازارهای سهام به شدت سقوط کردند و سرمایه‌گذاران به سرمایه‌های امن پناه آوردند و ارزش ین ژاپن جهش کرد و سود اوراق قرضه آمریکا به سقوط خود ادامه داد.

به گزارش سیگنال به نقل از اتحادیه طلا، روز دوشنبه در حالی که سقوط سنگین قیمت نفت باعث شد بازارهای سهام هم به شدت سقوط کنند، سرمایه‌گذاران به سرمایه‌های امن پناه آوردند و ارزش ین ژاپن جهش کرد. سود اوراق قرضه آمریکا هم به سقوط تاریخی خود ادامه داد.

ارزش دلار بیش از ۳ درصد در برابر ین ژاپن سقوط کرد و به ۱۰۱.۶۹ واحد رسید. این بالاترین ارزش ین در برابر دلار در ۳ سال اخیر است و امروز بزرگترین جهش روزانه از اواسط ۲۰۱۶ تا کنون برای ین به ثبت رسید.

یورو هم ۱.۴ درصد در برابر دلار جهش کرد و نرخ برابری آن به رکورد دو ساله ۱.۱۴۵۲ واحد رسید.

دلار استرالیا و کیوی نیوزلند بیش از ۵ درصد در برابر ین ژاپن پایین آمدند.

هجوم به سوی سرمایه‌های امن قیمت اوراق قر ضه آمریکا را هم بالا برد و سود اوراق قرضه ۱۰ ساله خزانه‌داری، بنچ‌مارک سود اوراق، ۰.۱۸ درصد پایین آمد و به رکورد پایین تاریخی جدید ۰.۵۲۱ درصد رسید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها
نظرات کاربران
  • ممنون

  • محسن اشرف

    باسلام کل دارای من هزار پانصددلارهست که ۱۳۵۰۰خریدم براجهزیه دخترم کنارگذاشتم خواهشن راستشوبگین الان بفروشم میخوادازاینی که هست ارزونتربشه دلاریاصبرکنم میدونم دقیق نمیشه سوال مندجواب دادا ولی حدودیم بهم بگین لطف میکنین باسپاس خداپشت پناهتون باشه

    • کارشناس تیم سیگنال

      سلام و عرض احترام به شما پدر گرامی. شواهد و احتمالات نشون میده تا دو ماه دیگه قیمت های بالاتری رو شاهد باشیم. اما بطور قطعی نمیشه پاسخ داد. موفق و پرسود باشید.

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
یکشنبه
10 فروردین 1399