ادعای استارتاپ بلاکچین در مورد دزدی ایده ها توسط کوین بیس

ادعای استارتاپ بلاکچین در مورد دزدی ایده ها توسط کوین بیس

یک شکایت جدید در سانفرانسیسکو ادعا می کند که برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase، کار یک استارت آپ بلاک چین رقیب را دزدیده است. به طور خاص، بیان می‌کند که آرمسترانگ ایده‌ها را دزدید در حالی که ظاهراً تلاش می‌کرد در استارت‌آپ سرمایه‌گذاری کند. این شکایت توسط آزمایشگاه MouseBelt در 17 دسامبر تنظیم شد.

طبق گزارش ها، آرمسترانگ روی پلتفرمی برای انتشار تحقیقات دانشگاهی کار می کرد که از توکن هایی استفاده می کرد که می توانستند معامله شوند. این توکن‌ها به کاربران برای تلاش‌هایشان در اکوسیستمی که ResearchHub نامیده می‌شود، پاداش می‌دهند.

شکایت ادعا می کند که او از پلتفرمی به نام Knowledgr مطلع شده است که قبلاً هدفی مشابه را دنبال می کرد. در ادامه می‌گوید که آرمسترانگ از Knowledgr آگاه شد و با پیشنهاد اضافی فهرست کردن توکن‌ها در Coinbase، سرمایه‌گذاری مالی را پیشنهاد داد. MoustBelt Labs یکی دیگر از سرمایه گذاران این پلتفرم بود.

MouseBelt می‌گوید که آرمسترانگ نمی‌خواست به سرمایه‌گذاری و رشد Knowledgr کمک کند، بلکه می‌خواست ایده دومی را بپذیرد و یک رقیب را حذف کند. اساساً، MouseBelt می‌گوید که Coinbase ایده‌های Knowledgr را دزدید و آن را در پلتفرم خودش قرار داد. در شکایت آمده است،هدف آرمسترانگ و سایر متهمان این بود که کار MouseBelt را برای خود بدزدند تا نه تنها یک رقیب بالقوه را حذف کنند، بلکه برای ResearchHub از مزایای منابع مالی، طراحی و فنی که MouseBelt در Knowledgr قرار داده بود، برای ResearchHub به دست آورند، در نتیجه به ResearchHub اجازه داد تا زودتر راه اندازی شود. هزینه کمتر یک پلتفرم موفق که کاملاً یا اساساً بر اساس کار MouseBelt است.

Coinbase نظر عمومی در مورد این شکایت ارائه نکرده است. باید دید که استدلال های مطرح شده در دعوا چقدر معتبر هستند و احتمالاً در این مبادله با قدرت مقابله خواهد کرد. این مبادله در گذشته با اختلافات متعددی روبرو بوده است و بدون توجه به آن توانسته رشد کند.

دو مورد از بزرگ‌ترین جنجال‌هایی که کوین‌بیس در گذشته با آن‌ها روبرو بوده است مربوط به اتهامات نژادپرستی و سیاست «اول شرکت» در محل کار است. دومی مجادلات بحث برانگیز در محل کار را ممنوع کرد، که برخی از آن انتقاد کردند که روحیه تمرکززدایی ندارد.

موفقیت Coinbase از زمان عرضه اولیه آن به آسانی آشکار شده است. مدیر مالی صرافی گفته است که 12 درصد از دارایی های رمزنگاری جهان را ذخیره می کند که تعداد کمی نیست. از نظر تجاری، عملکرد خوبی دارد و 1.2 میلیارد دلار درآمد در نتایج مالی سه ماهه سوم خود ثبت کرده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.