ادامه افت قیمت ها در بورس کالا | گزارش روزانه بورس کالا (13 بهمن ماه 1398)

ادامه افت قیمت ها در بورس کالا | گزارش روزانه بورس کالا (13 بهمن ماه 1398)
خلاصه اخبار

بازار در روز شنبه در حالی کار خود را آغاز نمود که در بازار گواهی سپرده کالا شاهد ادامه افت و کاهش قیمت ها بودیم. بیشترین افت در بازار گواهی سپرده زعفران مربوط به زعفران نگین با افت 6.4 درصد نسبت به روز قبل بوده است.

بازار گواهی سپرده زیره، بیشترین افت قیمت ها مربوط به زیره سبز بیهق بوده است که افت 8 درصدی را نسبت به روز قبل تجربه نموده است.

بازار آتی در روز گذشته شاهد معاملات متعادل بودیم. لذا تغییرات در بازار آتی زعفران، پسته و زیره ثابت نسبت به روز گذشته بوده است. بیشترین ارزش معاملات در بازار آتی (زیره، پسته و زعفران) مربوط به زعفران نگین با سررسید اردیبهشت ماه 1399 به ارزش 29 میلیارد تومان بوده است. همچنین بیشترین تعداد موقعیت های باز مربوط به زعفران نگین با سررسید اردیبهشت ماه 99به تعداد 61 هزار واحد بوده است. که نشان دهنده نقد شوندگی بیشتر این بازار نسبت به بازار آتی زیره و پسته می باشد. همچنین ارزش معاملات زعفران نگین با سر رسید اردیبهشت روند رو به رشدی را نسبت به روز معاملاتی قبل تجربه نموده است.

گزارش روزانه بورس کالا (13 بهمن ماه 1398)
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.