اخبار هفتگی ارزهای دیجیتال (هفته اول اسفند ماه 1398)

اخبار هفتگی ارزهای دیجیتال (هفته اول اسفند ماه 1398)
خلاصه اخبار

نرخ تورم بیت کوین (BTC) در حال حاضر 3.6 درصد است و پس از هاوینگ به 1.8 درصد خواهد رسید.

قرارگاه خاتم النبیاء به دنبال استفاده از ارزهای دیجیتال

سعید محمد فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء:

“درخواست ایجاد مکانیزم تهاتر برای عبور از شرایط تحریم هستیم و درخواست فعالسازی استفاده از رمز ارزها را داریم و می‌خواهیم پیمان‌های پولی دو یا چند جانبه راه بیفتد.”

بایننس در کشور مالت دفتری ندارد

اداره نظارت بر امور نظارت و دارایی مالت در اظهار نظری گفته است صرافی بایننس مجوزی در کشور مالت ندارد. بالا گرفتن بحث در این مورد جستجوها را افزایش داده است و به نظر می‌رسد که صرافی بایننس تا کنون دفتری در کشور مالت دایر نکرده است.

از دست رفتن حدود 60 میلیون دلار بیت‌کوین

یک فروشنده مواد مخدر در ایرلند در هنگام دستگیری کلیدخصوصی بیت‌کوین‌های خود را از دست داد. 60 هزار بیت‌کوینی که دیگر به شبکه باز نخواهند گشت

به نظر می‌رسد تا کنون بیش از 1.5 میلیون بیت‌کوین از بین رفته‌اند.

هاوینگ باعث شده است تحلیلگران نسبت به آینده بازار دید صعودی داشته باشند

نرخ تورم بیت‍‌کوین در حال حاضر 3.6 درصد است و پس از هاوینگ به 1.8 درصد خواهد رسید. این موضوع باعث شده است که (The Moon)، تحلیلگر مطرح ارزهای دیجیتال، پیش بینی قیمت 200 هزار دلاری برای بیت کوین در دو سال آینده داشته باشد.

همچنین بر اساس تحلیل کریپتوکی (CryptoKea) در دو هاوینگ قبلی، بیشینه و کمینه قیمت بیت‌کوین پیرامون محدوده زمانی هاوینگ نوسان داشته است. در این صورت ما می‌توانیم انتظار داشته باشیم روند صعودی بیت‌کوین تا 570 روز دیگر ادامه یابد.

وارن بافت: ارزهای دیجیتال بی ارزش هستند و من هیچ ارز دیجیتالی ندارم

بافت مدیرعامل اجرایی و رئیس هیئت مدیره شرکت برکشایر هاتاوی است و برخی او را به عنوان موفق‌ترین سرمایه‌گذار قرن بیستم می‌شناسند. وی اخیرا در مصاحبه‌ای ارزهای دیجیتال را بی ارزش خوانده است و علیرغم ادعای جاستین سان، گفته است که هیچ ارز دیجیتالی ندارد.

بدبینی تحلیلگران نسبت به صرافی بایننس

کریگ رایت که ادعا می‌کند ساتوشی ناکاموتو است، به تازگی صرافی بایننس را با صرافی Mt Gox ژاپن مقایسه کرد و مدعی شد بایننس به زودی به سرنوشت این صرافی دچار خواهد شد.

صرافی Mt Gox که در سال 2014 بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان محسوب میشد، هک شد و حدود 740 هزار بیت‌کوین را از دست داد.

سی زد، ثروتمندترین فرد در عرصه ارزهای دیجیتال شد

 آمارها نشان می‌دهد چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل صرافی بایننس با 2.6 میلیارد دلار سرمایه در رتبه نخست ثروتمندترین افراد حوزه ارزهای دیجیتال و فناوری بلاکچین است.

قوانین سختگیرانه تر نسبت به ارزهای دیجیتال در امریکا

بر اساس طرحی جدید، تمام شرکت‌های فعال در حوزه مالی امریکا موظف خواهند بود علام کنند که آیا خدمات برون مرزی مرتبط با ارزهای دیجیتال ارائه کرده‌اند یا نه.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.