اخبار هفتگی ارزهای دیجیتال (هفته سوم اسفند ماه 1398)

اخبار هفتگی ارزهای دیجیتال (هفته سوم اسفند ماه 1398)
خلاصه اخبار

بیت کوین در حال حاضر از کشور لوکزامبورگ زباله بیشتری تولید می‌کند و پس از هاوینگ این مقدار بیشتر نیز خواهد شد.

حدود 98 درصد از سخت افزارهای ماینینگ دنیا بلا استفاده خواهند شد

بیت کوین در حال حاضر از کشور لوکزامبورگ زباله بیشتری تولید می‌کند و پس از هاوینگ این مقدار بیشتر نیز خواهد شد.

تروجان‌ها  Google Authenticator را هم مورد هدف قرار دادند

تروجان‌ها  Google Authenticator را هم مورد هدف قرار دادند. تروجانی به اسم Cerberus شناسایی شده است که کدهای احراز هویت دو مرحله ای که توسط Google Authenticator برای بانکداری اینترنتی، حساب های ایمیل و صرافی های ارز دیجیتال ایجاد می‌شود را سرقت می‌کند.

رشد تراکنش‌های بیت‌کوین

تعداد تراکنش‌های بیت‌کوین در ده سال گذشته به بیش از 3.1 میلیارد رسید. مبالغ جابجا شده در این تراکنش‌ها متفاوت است.

استخراج ارزهای دیجیتال از جیب مردم

برخی از مقامات و مسئولین کشور ونزوئلا به طور علنی در اینستاگرام خود اعلام کرده‌اند که در حال استخراج ارزهای دیجیتال هستند. جالب اینجاست که دستگاه‌های مورد استفاده آنها از مردم این کشور مصادره شده است.

هش ریت شبکه بیت کوین در حال افزایش است

علیرغم کاهش قیمت ارزهای دیجیتال نسبت به ماه گذشته و نزدیک شدن به هاوینگ بیت‌کوین، نرخ هش بیت‌کوین رکورد زد: 130 میلیون تراهش بر ثانیه

خبر خوش بانک مرکزی هند برای فعالین بلاک چین این کشور

بانک مرکزی هند اعلام کرد دیگر ممنوعیتی برای بانکهای این کشور در خصوص فعالیتهای بلاکچینی وجود نخواهد داشت.

هودلینگ بیت کوین به عنوان یک مم ادامه دارد

 در دو سال گذشته حدود ۴۲ درصد از بیت کوین‌ها در درون شبکه جابه‌جا نشده‌اند. این موضوع می‌تواند رشد قیمت ارزهای دیجیتال را به دنبال داشته باشد

کاهش نرخ بهره بانکی امریکا

خزانه‌داری امریکا در روز سه شنبه هفته گذشته نرخ بهره بانکی را از 1.75 درصد به 1.25 درصد رساند. این موضوع در آینده می‌تواند بر قیمت ارزهای دیجیتال اثرگذار باشد.

رئیس بانک مرکزی بریتانیا به سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال هشدار داد

اندرو بیلی که به عنوان رئیس آینده بانک مرکزی بریتانیا انتخاب شده است، در جلسه‌ای در پارلمان بریتانیا ارزهای دیجیتال را از اساس بی ارزش خواند و به سرمایه‌گذاران این حوزه هشدار داد که مراقب از دست رفتن سرمایه خود باشند.

بیت‌کوین در فرانسه به عنوان پول شناخته می‌شود

دادگاهی در فرانسه بیت‌کوین را در این کشور به عنوان ارز به رسمیت شناخته است. این موضوع افزایش حجم مبادلات ارزهای دیجیتال در این کشور را در پی خواهد داشت.

هکرها در تلاش برای سرقت از دارندگان کیف پول سخت افزاری لجر

افزونه‌ای جعلی در مرورگر کروم از کاربران خواسته است که عبارت بازیابی 24 کلمه‌ای خود را در اختیار این افزونه قرار دهند. شرکت لجر در رابطه با این حمله فیشینگ به کاربران خود هشدار داده است و اعلام کرده است که این شرکت هیچ گاه چنین درخواستی را از کابران لجر لایو نخواهد کرد.

دو ماه دیگر به هاوینگ بعدی بیت کوین باقیست

آیا هاوینگ ناجی قیمت بیت‌کوین خواهد بود یا ترس شدید در بازار جهانی بر بازار ارزهای دیجیتال نیز حاکم خواهد بود؟

کرونا گریبانگیر بازار ارزهای دیجیتال

جستجوی عبارت  بیت‌کوین و ویروس کرونا در حال پیشی گرفتن از عبارت هاوینگ بیت کوین در گوگل است. این موضوع نشان می‌دهد که کماکان ترس بر بازار ارزهای دیجیتال حکمفرماست.

پلاس توکن بار دیگر به بازار ارزهای دیجیتال ضربه زد

برخی از تحلیلگران معتقدند بار دیگر طرح پانزی پلاس توکن عامل اصلی ریزش اخیر صورت گرفته در بازار ارزهای دیجیتال بوده است. کسانی که در طرح پانزی ۲.۹ میلیارد دلاری نقش داشتند، دوباره تلاش خود را شروع کرده‌اند تا از دست بیت کوین‌هایشان خلاص شوند.

حساب توییتری «Ergo» که فعالیت‌های مربوط به پلاس توکن را به دقت رصد می‌کند، تخمین می‌زند کل مبلغ فروخته شده ۱۳,۰۰۰ بیت کوین باشد که با قیمت فعلی بیت کوین، حدودا معادل ۱۰۰ میلیون دلار است.

جیهان چو: قیمت بیت کوین برمی‌گردد

جیهان چو، تحلیلگر مطرح شرکت سرمایه گذاری “کنتیک کپیتال”: نیازی به وحشت نیست. قیمت بیت‌کوین با توجه به نزدیک شدن به هاوینگ رشد شدیدی را تجربه خواهد کرد. به زودی روند بازار تغییر خواهد کرد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.