اخبار هفتگی ارزهای دیجیتال (هفته سوم آبان ماه 1398)

اخبار هفتگی ارزهای دیجیتال (هفته سوم آبان ماه 1398)
خلاصه اخبار

در این مطلب با سیگنال همراه شوید تا مهم ترین اخبار هفتگی ارزهای دیجیتال را در هفته سوم آبان ماه 1398 مورد بررسی قرار دهیم.

دستگیری سارقین دستگاه‌های ماینینگ در مالزی

پلیس مالزی پنج نفر را به اتهام سرقت 85 دستگاه ماینینگ دستگیر کرد. این افراد با سوراخ کردن دیوار، به فروشگاهی وارد شده و اقدام به سرقت دستگاه‌های این فروشگاه کرده‌اند.

صرافی بیترکس حساب کاربران ایرانی را پس از دو سال آزاد می‌کند

صرافی امریکایی بیترکس که در سال 2017 چیزی حدود 100 میلیون دلار از حساب کاربران ایرانی را مسدود کرده بود، به کاربرانی که حسابشان مسدود شد، ایمیلی ارسال کرده و شرایط آزادسازی دارایی‌هایشان را نوشته کرده است.

شیوع کاربرد ارزهای دیجیتال در بین تروریست‌های استرالیا

وزیر کشور استرالیا در کنفرانسی در شهر ملبورن اعلام کرد که تروریست‌های این کشور برای تامین مالی ماموریت‌های مرگبارشان از ارزهای دیجیتال استفاده می‌کنند.

نرخ برق ماینینگ تا 10 روز دیگر مشخص خواهد شد

مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق اعلام کرد که نرخ برق مورد نیاز برای دستگاه‌های استخراج کننده ارزهای دیجیتال تا 10 روز دیگر مشخص خواهد شد.

بنیان‌گذار بیت مین از اخراج خود به عنوان کودتا یاد کرد

میکری ژان از بنیان‌گذاران شرکت بیت مین، غول ساخت دستگاه‌های استخراج ارزهای دیجیتال، که هفته گذشته از شرکت بیت‌مین اخراج شد، طی نامه‌ای در وی چت اخراج خود را کودتا خواند. وی گفته است که پای شرکت بیت‌مین را به دادگاه خواهد کشاند.

اتحادیه اروپا استیبل کوین اختصاصی منتشر نخواهد کرد

منابع آگاه گفته‌اند اتحادیه اروپا به دنبال وضع قوانین سخت‌گیرانه نسبت به اسیبل کوین‌هاست. همچنین خبری از عرضه استیبل کوین اروپا نیست.

صنعت ماینینگ دیگر در لیست صنایع مازاد دولت چین قرار ندارد

کمیسیون ملی توسعه و اصلاحات چین، ماینینگ را از لیست صنایع مازاد خود حذف کرد؛ ممنوعیتی برای استخراج ارزهای دیجیتال در چین نخواهد بود.

استیبل کوین ترکیه تا پایان سال 2020 مراحل آزمایش خود را پشت سر خواهد گذاشت

رجب طیب اردوغان، اعلام کرد که ارز دیجیتال ملی ترکیه تا پایان سال 2020 مقدمات انتشار را پشت سر خواهد گذاشت.

صرافی هیوبی : شهروندان امریکایی دیگر حق استفاده از خدمات این شرکت را ندارند

صرافی هیوبی اعلام کرده است که حساب کاربران امریکایی خود را در تاریخ 13 نوامبر مسدود خواهد کرد. این صرافی، قانون‌های سیاست‌گذاری امریکا را دلیل این موضوع عنوان کرده است.

برنده لاتاری نیمی از جایزه خود را بیت‌کوین خرید

فردی در امریکا که برنده جایزه 500 هزار دلاری در لاتاری شده است، گفته که می‌خواهد نیمی از جایزه دریافتی خود را در حوزه ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کند.

آیا رشد قیمت ارزهای دیجیتال کار یک نهنگ بوده است؟

برخی از محققین بر این باورند که رشد صورت گرفته قیمت در ارزهای دیجیتال در سال 2017 با انتشار تتر بدون پشتوانه صورت گرفته است. انگشت اتهامات به سوی شرکت بیتفینکس است. بیتفینکس اما این تحقیقات را از اساس غلط می‌خواند.

کریگ رایت : توانایی پرداخت بدهی کلیمن را ندارم

کریگ رایت که ادعا می‌کند ساتوشی ناکاموتو است، در تابستان گذشته در دادگاه محکوم به پرداخت نیمی از دارایی ارزهای دیجیتال خود به خانواده کلیمن شده بود. اما وی از توافق صورت گرفته با خانواده کلیمن خارج شد تا بار دیگر پرونده در دادگاه بررسی شود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.