اخبار و رویدادهای مهم آلت کوین ها (Altcoins) در تاریخ 27 خرداد 1399

اخبار و رویدادهای مهم آلت کوین ها (Altcoins) در تاریخ 27 خرداد 1399
خلاصه اخبار

دیتای سایت گلس نود نشان می‌دهد که تعداد آدرسهایی که بیش از 0.1 اتریوم (ETH) دارند، رکورد جدیدی را به ثبت رسانده است.

اتر (ETH)

  • دیتای سایت گلس نود نشان می‌دهد که تعداد آدرسهایی که بیش از 0.1 اتریوم (ETH) دارند، رکورد جدیدی را به ثبت رسانده است.
  • سهم‌های اتریوم (ETHE) شرکت سرمایه گذاری گری اسکیل (Grayscale)، 7.5 برابر قیمت بازار و 1.5 برابر بیشنیه قیمت تاریخی (ATH)،  در حال خرید و فروش هستند. این موضوع اشتیاق زیاد موسسات سازمانی را به این ارز دیجیتال نشان می‌دهد و می‌تواند سیگنالی صعودی برای ادامه قیمت باشد. سهم‌های اتریوم (ETHE) این شرکت در ماه فوریه سال جاری میلادی حدود دو برابر ارزش بازار معامله می‌شد.
  • پژوهشگران حوزه ارزهای رمزپایه معتقدند هدف تراکنش‌های بسیار گران صورت گرفته در طول هفته گذشته، تهدید آدرس کیف پول یکی از صرافی‌های ارز دیجیتال برای خالی کردن حساب این صرافی است.
  • بیش از 80 درصد سرمایه‌گذاران توکن شبکه اتریوم (ETH) نسبت به زمان خرید خود سود کرده‌اند. این موضوع در گذشته بازار ناپایدار بوده و ریزش قیمت را به دنبال داشته است.

زی کش (Zcash)

  • شرکت تحلیل داده‌های بلاکچینی چینالیسیس (Chainalysis) معتقد است که ارزهای دیجیتال حریم خصوصی محوری مانند زی کش (ZEC) و دش (DASH) قابلیت ردگیری دارند. آمارها نشان می‌دهد که عمده کاربران از قابلیت حریم خصوصی این ارزها استفاده نمی‌کنند؛ به طوری که چینالیسیس استفاده از عبارت حریم خصوصی محور برای دش را نادرست می‌داند.

میکر (MKR)

جامعه میکر دائو (MakerDao) به پشتیبانی از دارایی‌های غیر ارز دیجیتال به عنوان وثیقه برای وام‌های دای (DAI) رای مثبت داد. این خبر رشد 30 درصدی قیمت میکر (MKR) را به دنبال داشت.

تتر (USDT)

  • آمارهای شرکت کوین متریکس (CoinMetrics) نشان می‌دهد که بیش از 80 درصد ارزش بازار استیبل‌کوین‌ها تنها در 6 حساب کاربری است.

کاردانو (ADA)

  • بنیاد کاردانو نیز به پروژه هایپرلجر پیوست. هایپر لجر پروژه‌ای متن باز است که توسط لینوکس راه اندازی شده و برای شرکتهایی که می‌خواهند در حوزه بلاکچین فعالیت کنند، ابزار و چارچوبهای مختلف و پروژه‌هایی برای توسعه دهندگان ارائه می‌دهد.
  • شبکه آزمایشی شلی، هاردفورک توکن کاردانو (ADA)، راه اندازی شد. در هاردفورک شلی، الگوریتم شبکه به اثبات سهام تغییر می‌کند و سرمایه گذاران می‌توانند از طریق سهام گذاری کسب سود کنند. این موضوع باعث استقبال کاربران از شبکه شده به طوری که تعداد آدرس‌هایی که توکن ADA را در اختیار دارند، به 390 هزار رسیده است.

چین لینک (LINK)

اوراکل‌های قیمتی چین لینک به سرعت در حال گسترش در بازار اقتصاد غیرمتمرکز (DeFi) هستند. پلتفرم مبادلات ارز دیجیتالی  کایپرسواپ ارز دیجیتال Kyber Network (KNC)،  نیز در تاریخ 12 ژوئن با چین لینک قرارداد همکاری امضا کرده است.

پترو (Petro)

دولت ونزوئلا استفاده از ارز دیجیتال این کشور (Petro)، را در پمپ های بنزین‌ این کشور اجباری کرد. قیمت بنزین در گذشته در ونزوئلا به حدود صفر دلار رسیده بود که دولت ونزوئلا برای جلوگیری از هدررفت آن مجبور به افزایش قیمت شد. اما شهروندان می‌توانند برای بهره بردن از یارانه دولتی از ارز دیجیتال پترو استفاده کنند. دولت مادورو مدعی است که 15 درصد پرداخت در پمپ‌های بنزین از طریق پترو صورت می‌گیرد.

آتاری (Atari Token)

طبق اعلامیه شرکت آتاری در تاریخ 12 ژوئن، دارندگان توکن آتاری می‌توانند از توکن‌های خود برای شرط بندی، بازی و خرید در پلتفرمهای شرکت ورزشی Unikrn استفاده کنند

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.