اخبار و رویدادهای مهم آلت کوین ها (Altcoins) در تاریخ 24 اردیبهشت 1399

اخبار و رویدادهای مهم آلت کوین ها (Altcoins) در تاریخ 24 اردیبهشت 1399
خلاصه اخبار

آمارها نشان می‌دهد که با نزدیک شدن به اجرایی شدن اتریوم 2.0، تمایل سرمایه‌گذاران در ذخیره اتریوم رو به افزایش است.

اتر (ETH)

 • آمارها نشان می‌دهد که با نزدیک شدن به اجرایی شدن اتریوم 2.0، تمایل سرمایه‌گذاران در ذخیره اتریوم رو به افزایش است.
  شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه به زودی قراردادهای آتی اتریوم وارد بورس شیکاگو (CME) می‌شود.
 • ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، از راه اندازی اتریوم 2.0 تا تابستان (ماه جولای) خبر داد. در نسخه 2.0 اتریوم، پروتکل شبکه از حالت اثبات کار به اثبات سهام تغییر پیدا خواهد کرد. شاردینگ نیز که باعث تسریع تراکنش‌های شبکه خواهد شد، از ویژگی‌های نسخه 2.0 اتریوم خواهد بود. مجموع این عوامل می‌تواند در رشد قیمت اتریوم سهم بسزایی داشته باشد.
 • تحقیقات شرکت بلاکچینی کانسنسیس نشان می‌دهد که دو سوم سرمایه‌گذاران اتریوم، ترجیح می‌دهند تا بخشی از اتریومهای خود را در سیستم سهامداری اتریوم 2.0 نگهداری کنند.
 • ویتالیک بوترین: “اتریوم در بحران مالی فعلی می‌تواند در ارتباط مالی کشورها با یکدیگر بسیار تاثیرگذار باشد.”

ریپل (Ripple)

 • ریپل به دنبال ایجاد پلتفرم وام دهی بر بستر بلاکچین است.
 • عمده تراکنش‌های صورت گرفته در سال گذشته میلادی در شبکه‌های تزوس، ایاس و ریپل، هیچ دارایی خاصی را منتقل نکرده‌اند. میزان تراکنش‌های باارزش سال 2019 برای این ارزهای دیجیتال به ترتیب 2 ، 5 و 18 درصد برای ریپل، ایاس و تزوس بوده است.
 • برای اولین بار در بازار ارزهای دیجیتال، اجماع جامعه ریپل در هفته گذشته الحاقیه‌ای را برای دفترکل XRP تایید کرد و به کاربران امکان داد تا کیف پول های موجود را حذف کنند. سابقه تراکنش های حساب حذف شده در سرورهای سوابق تراکنش‌ها باقی خواهد ماند. این موضوع از رفتار و اقدامات غیرقانونی و خرابکارانه و پنهان سازی فعالیت های غیرقانونی جلوگیری می‌کند.  حساب‌های حذف شده هم چنان قابل دستیابی هستند. با پرداخت ۲۰ توکن XRP یا ۳.۶۰ دلار، حساب های حذف شده را می‌توان بازیابی کرد.

استلار (Stellar)

 • بنیاد توسعه استلار  5 میلیون دلار به اپلیکیشن پرداخت Abra اختصاص خواهد داد. Abra از استلار در پلتفرم خود استفاده خواهد کرد.

گرام (GRAM)

 • پرونده ارز دیجیتال گرام بسته شد. پائول دوروف مدیرعامل تلگرام اعلام کرد این شرکت به دلیل موانع قانونی دولت امریکا، پس از 2.5 سال کار بر روی پروژه شبکه متن باز تلگرام (TON) به کار بر روی این پروژه خاتمه داد.

بیت‌کوین اس وی (Bitcoin SV)

 • کریگ رایت، حامی اصلی بیت‌کوین اس وی که مدعی است ساتوشی ناکاموتو، خالق بیت‌کوین است، حتی پایان نامه دکترای خود را نیز با کپی برداری و سرقت ادبی نوشته است.

چین لینک (Link)

 • چین لینک که امکان تبادل دیتا بین شبکه‌های بلاکچینی متفاوت را فراهم می‌کند، از راه اندازی یک پلتفرم تابع تصادفی قابل تایید (VFR) خبر داد. این پلتفرم امکان ایجاد داده‌های تصادفی قابل اعتماد بر روی شبکه را فراهم می‌سازد. VFR در حال حاضر برای تست یکپارچگی در دسترس است و برای بررسی‌های بیشتر و تضمین امنیت در حال تست می‌باشد. این پلتفرم در ابتدا تنها با شبکه اتریوم کار می‌کند. اگرچه به نظر می‌رسد که ایجاد داده‌های تصادفی قابل اعتماد بیشتر در مسائل ریاضی و مهندسی ساخت موشک کاربرد داشته باشد، اما این موضوع در بحث بازی و صنعت Gaming می‌تواند بسیار کاربردی باشد. چرا که بسیاری از شرکت‌های سازنده بازی‌های رایانه‌ای، در کدها دستکاری‌هایی را انجام می‌دهند تا به سود بیشتری برسند. VFR بازی‌ها را نیز غیر متمرکز خواهد کرد.

لبیرا (Libra)

 • استوارت لوی،  به عنوان اولین مدیرعامل انجمن لیبرای فیس بوک انتخاب شد. لوی در زمان اوباما و جرج بوش، معاون وزیر خزینه داری در امور تروریسم بود. منصوب شدن لوی به عنوان مدیرعامل انجمن لیبرا را می‌توان، ادامه روند راه آمدن فیس‌بوک با قانون‌گذاران آمریکایی دانست.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.