اخبار و رویدادهای مهم آلت کوین ها (Altcoins) در تاریخ 15 بهمن 1398

اخبار و رویدادهای مهم آلت کوین ها (Altcoins) در تاریخ 15 بهمن 1398
خلاصه اخبار

حجم بالای تراکنش های بیت کوین اس وی (BSV) نشان می‌دهند که تراکنش‌های این ارز دیجیتال دستکاری می‌شوند.

اتر (ETH)

  • ماینرهای اتریوم در حال ذخیره توکن‌های اتر خود هستند. این موضوع نشان می‌دهد که عمده ماینرهای اتریوم دید صعودی نسبت به آینده بازار دارند.
  • شرکت بی پی که جزو بزرگترین شرکت‌های تامین انرژی دنیا محسوب می‌شود، یکی از حامیان مالی گردهمایی اتریوم که قرار است در اواسط فوریه برگزار شود، خواهد بود. این موضوع جو روانی مثبتی را برای اتر به همراه داشته است.

ریپل (Ripple)

  • پلتفرم اکسپرینگ ریپل، وب پیج و فرومی را تحت عنوان “developer realations” راه‌اندازی می‌کند. این وب پیج راه ارتباطی با کاربران خواهد بود.

کاردانو (ADA)

  • چارلز هاسکینسون: هاردفورک بعدی، کاردانو  را به غیرمتمرکزترین ارز دیجیتال دنیا تبدیل خواهد کرد.

بیت کوین کش (Bitcoin Cash)

  • ویتالیک بوترین، موسس اتریوم:  بیت‌کوین کش مشابه بیت کوین نیست.
  • اگرچه وی به طور کامل با بیت‌کوین کش مخالف نیست اما اعتقاد دارد این هاردفورک بیت‌کوین، ویژگی‌های پادشاه ارزهای دیجیتال را ندارد.

بیت کوین اس وی (Bitcoin SV)

  • حجم بالای تراکنش‌های بیت کوین اس وی نشان می‌دهند که تراکنش‌های این ارز دیجیتال دستکاری می‌شوند.

کیک توکن (Kick Token)

  • این ارز دیجیتال که در جایگاه 76 ام مارکت  ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد، از 26 نوامبر، 8888888 توکن را به 176 هزار کاربر از طریق فروزن دراپ ( Frozen Drop) اهدا کرده است. فروزن دراپ نوعی ایردراپ محسوب می شود که تا زمانی که شرکت اهدا کننده، پلتفرم و برنامه مورد نظر خود را به سامان نرسانده است، توکن اهدایی منجمد شده و کسی امکان استفاده از آن را ندارد.

در حال حاضر قیمت هر کیک توکن $0.000098 می باشد و توکن‌های اهدا شده معادل 87 دلار می‌باشند.

زمان آزاد شدن کیک توکن هنوز توسط شرکت پشتیبان آن اعلام نشده است. و تا زمانی که فریز توکن‌ها برداشته نشده باشد، امکان خرید و فروش آن وجود ندارد.

کیک توکن در تمامی صرافی‌ها لیست نشده است. از معدود صرافی‌هایی که از این ارز پشتیبانی می‌کنند، صرافی  HitBTC است. (https://hitbtc.com/KICK-to-BTC)

لینک (LN)

  • شبکه اجتماعی لاین از سال 2018 ارز دیجیتال خود موسوم به لینک (LN) را راه‌اندازی کرد اما نتوانست نظر مقامات ژاپن و آمریکا را در آن سال جلب کند و در عرضه توکن خود در این دو کشور ناکام ماند. به تازگی اما یکی از شرکت‌های تحت تملک لاین به نام LVC که مسئول عرضه ارز دیجیتال لینک است، با رایزنی با مقامات ژاپنی توانسته آن‌ها را راضی کند تا لینک را در ژاپن نیز در اختیار کاربران خود قرار دهد.

لیبرا (Libra)

  • آجای بانگا، مدیر اجرایی مستر کارت: لیبرا علیرغم اینکه سیستم پرداخت امریکا را احمقانه خطاب می‌کرد، خود از شفافیت مالی برخوردار نبود.  مستر کارت در کنار ویزا، پی پل و استرایپ در ماه اکتبر سال 2019 از جامعه لیبرا کناره گیری کردند.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.