اخبار و رویدادهای مهم آلت کوین ها (Altcoins) در تاریخ 12 خرداد 1399

اخبار و رویدادهای مهم آلت کوین ها (Altcoins) در تاریخ 12 خرداد 1399
خلاصه اخبار

لیست شدن در صرافی امریکایی کوین بیس (Coinbase) رشد 45 درصدی قیمت ارز دیجیتال میکر (MKR) را به دنبال داشت.

اتر (ETH)

 • اتریوم که تا اواسط 2016، یکه تاز ذخیره ارزش بلاکچین اتریوم و بستر ERC-20 بود، در حال از دست دادن جایگاه خود می‌باشد. مطالعات مساری نشان می‌دهد ارزش کل ارز دیجیتال اتر(ETH)، 22 میلیارد دلار است. در صورتی که ارزش سایر توکن‌های این بستر 18.7 میلیارد دلار می‌باشد. رشد و قدرت گرفتن استیبل کوین‌ها نقش موثری در این روند داشته است.
 • تحقیقات Ferenc Béres نشان می‌دهد که امنیت شبکه اتریوم به مراتب از بیت‌کوین کمتر است.
 • ویتالیک بوترین، در یک آوریل در توییتی ایجاد حریم خصوصی در شبکه برای سیستم ENS را ضروری عنوان کرد. این توییت بعدها منجر به ایجاد پلتفرم آمبرا (Umbra) گشت.  با استفاده از آمبرا می‌توان توکن‌های ERC-20 را به هر آدرسی منتقل کرد بدون آنکه هویت دریافت کننده را فاش کند.  در عین حال، جزییات تراکنش بدون تغییر و شفاف باقی می‌ماند و این انتقال را همانند سایر انتقال های شبکه اتریوم می‌کند.

بیت کوین کش (Bitcoin Cash)

 • خودپردازهای هنگ کنگ بیت‌کوین کش را به بیت‌کوین ترجیح دادند. راجر ور، عامل اصلی ایجاد این هاردفورک بیت‌کوین، شایعه پرداخت پول جهت جایگزینی بیت‌کوین کش با بیت‌کوین را رد کرده است. به گفته وی، کمتر بودن هزینه تراکنش‌های بیت‌کوین کش نسبت به بیت‌کوین، عامل این موضوع بوده است.

انجین کوین (ENJ)

 • انجین کرفت (EnjinCraft) پلاگین جدید شرکت بازی‌های بلاکچینی Enjin، از این پس در بازی مشهور Minecraft فعال خواهد بود.

میکر (MKR)

 • لیست شدن در صرافی امریکایی کوین بیس رشد 45 درصدی قیمت میکر (MKR) را به دنبال داشت.

تتر (USDT)

 • شرکت تتر در توکن سوزی‌های اخیر خود، توکن‌های usdt مبتنی بر بستر ترون و Omni  را سوزاند اما توکن‌های ERC-20  را نگه داشته است. پائولو آردوینو (Paolo Ardoino)، مدیر ارشد فناوری تتر و بیتفینکس، دلیل این موضوع را استقبال کاربران از توکن‌هایی که بر بستر ERC-20 قرار دارند عنوان کرد.
 • هفته گذشته تعداد تراکنش‌های تتر (USDT ) با رسیدن به ۸,۵۹۰,۰۸۳ ، رکورد جدیدی را ثبت کرد. آمارهای سایت گلس نود نیز افزایش تعداد آدرسهای جدید تتر را نشان می‌دهد.

گرام (GRAM)

 • جامعه چینی انجمن شبکه متن باز تلگرام (TON) قصد دارند نسخه ارز دیجیتال خود را منتشر کنند. پس از قوانین دادگاه‌های امریکا و SEC، تلگرام اعلام کرد که پروژه ارز دیجیتال این شرکت کنسل شده اما شاهد به وجود آمدن گروه‌های جدیدی با هدف ایجاد ارز دیجیتال گرام هستیم. پیش از این نیز FreeTON و NewTON تشکیل شده بودند.

بایننس یو اس دی (BUSD)

 • شبکه کایبر از این پس، از استیبل کوین صرافی بایننس (BUSD) نیز پشتیبانی خواهد کرد. کایبر شبکه‌ای برای انتقال توکن‌هاست که شما می‌توانید از طریق آن، توکن‌های مختلف را به یکدیگر تبدیل کنید.

کاردانو (ADA)

 • چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو از راه اندازی شلی در 30 تیر در پلتفرم کاردانو خبر داد. با راه اندازی شلی، الگوریتم کاردانو به اثبات سهام تغییر خواهد کرد و سرمایه‌گذاران می‌توانند از مزیت سهام گذاری این ارز دیجیتال بهره‌مند شوند.

تتا (TETHA)

 • تتا خبر همکاری با گوگل را تایید کرد. این پلتفرم که کنفرانس‌های ارز دیجیتال و ورزش‌های الکترونیک را پوشش می‌دهد،  شرکت‌های گوگل کلاود، بایننس، بلاک چین ونچرز و گومی کریپتوز  را به عنوان اعتبارسنج‌های خود معرفی کرد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.