اخبار و رویدادهای مهم آلت کوین ها (Altcoins) در تاریخ 11 فروردین 1399

اخبار و رویدادهای مهم آلت کوین ها (Altcoins) در تاریخ 11 فروردین 1399
خلاصه اخبار

بازبینی شبکه اتریوم 2.0 به اتمام رسید. نسخه 2.0 اتریوم قرار است در ماه جولای سال جاری میلادی راه اندازی شود.

اتریوم (ETH)

  • بازبینی شبکه اتریوم 2.0 به اتمام رسید. نسخه 2.0 اتریوم قرار است در ماه جولای سال جاری میلادی راه اندازی شود. نسخه دوم اتریوم یک به‌روزرسانی گسترده در خصوص بلاک چین اتریوم است و با عملی شدن آن، الگوریتم اجماع شبکه از اثبات کار به اثبات سهام تغییر خواهد کرد. با تغییر الگوریتم اجماع، ماینرها از شبکه حذف و جای خود را به اعتبارسنج‌ها خواهند داد.

تزوس (XTZ)

  • بنیاد تزوس از آگوست 2019، حدود 37 میلیون دلار به تبلیغ و توسعه اکوسیستم خود اختصاص داده است. در حال حاضر بنیاد تزوس 635 میلیون دلار دارایی در اختیار دارد.

استیم (Steem)

  • جامعه استیم در هاردفورک هایو (Hive)، قدرت شبکه را از جاستین سان گرفت. هاردفورک هایو (HIVE) در تاریخ ۱۸ مارس معرفی شد. این هاردفورک اساسا یک اقدام متقابل توسط جامعه استیم علیه تلاش های جاستین سان برای تسلط بر شبکه است.در تاریخ ۱۴ فوریه، جاستین سان شرکت Steemit Inc را خرید. این شرکت، بزرگترین رابط کاربری بلاک چین استیم است. سان در این معامله، تقریبا ۲۰ درصد کل موجودی توکن های STEEM را به دست آورد. این موضوع سریعا با واکنش جامعه استیم مبنی بر اجرای هاردفورک مواجه شد. هدف از این هاردفورک، جلوگیری از استفاده از توکن های سان برای رای گیری در خصوص اقدامات نظارتی بلاک چین بود.

پترو (Petro)

  • ارز دیجیتال پترو که مدعی است پشتوانه‌اش نفت می‌باشد، با ریزش قیمت نفت هیچ افت قیمتی را تجربه نکرد. این موضوع شفافیت این ارز دیجیتال را بیش از پیش زیر سوال برده است.

بیت کوین اس وی (Bitcoin SV)

  • بار دیگر استخری ناشناس، اکثریت توان پردازشی شبکه بیت کوین اس وی را در اختیار گرفت. این موضوع امنیت شبکه را تحت الشعاع قرار می‌دهد.

گرام (Gram)

  • پس از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار امریکا از تلگرام، دادگاه تا اطلاع ثانوی عرضه گرام را متوقف کرد. تلگرام بلافاصله واکنش نشان داد و  از دادگاه استیناف فدرال درخواست تجدید نظر کرده است.
  • پس از رای دادگاه مبنی بر توقف انتشار گرام تا اطلاع ثانوی، برخی از سرمایه‌گذاران گرام به دنبال انتشار ارز دیجیتال گرام بدون حضور شرکت تلگرام هستند. شاید اولین بار در تاریخ ارزهای دیجیتال، هاردفورکی پیش از عرضه رخ دهد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.