اخبار و رویدادهای مهم آلت کوین ها (Altcoins) در تاریخ 4 خرداد 1398

اخبار و رویدادهای مهم آلت کوین ها (Altcoins) در تاریخ 4 خرداد 1398
خلاصه اخبار

با وب سایت سیگنال همراه شوید تا مهم ترین اخبار و رویدادهای بازار آلت کوین ها را در تاریخ 4 خرداد 1398 مورد بررسی قرار دهیم.

در این مطلب آخرین اخبار منتشر شده در رابطه با آلت کوین ها در بازار ارزهای دیجیتال مورخ 1398/03/04 مورد بررسی قرار می گیرد:

ارز دیجیتال تلگرام (Gram)

طبق گزارشی که توسط کوین تلگراف به انتشار رسید، تلگرام در نظر دارد تا ارز دیجیتال و شبکه بلاک چینی خودش را به صورت رسمی در سه ماهه سوم ۲۰۱۹ عرضه کند. بلاک چین TON مثل اتریوم، شبکه‌ای است که میزبان برنامه‌های غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند خواهد بود. طبق یک سند غیررسمی در کانال تلگرامی Tgram، اگر پلتفرم غیرمتمرکز تلگرام تا تاریخ ۳۱ اکتبر سال ۲۰۱۹ راه‌اندازی نشود، کلیه توافقنامه‌های خرید توکن‌های گرام (به صورت یک طرفه) لغو خواهد شد.

ارز دیجیتال بیت کوین کش (BCH)

بنابه گزارش توئیتری Guy Swann، مجری پادکست Cryptoconomy، در تاریخ ۲۴ می، دو ماینر به بلاکچین بیت کوین کش (BCH)  حمله ۵۱ درصدی انجام داده‌اند. بنابه گفته‌های Swann، دو استخر استخراج BTC.com و BTC.top که در مجموع اکثریت کنترل شبکه بیت کوین کش را در اختیار دارند، این حمله را با هدف متوقف کردن یک ماینر ناشناس که قصد داشت کوین‌هایی را که به دنبال هارد فورک می ۲۰۱۷ به یک آدرس (که هرکسی می توانست آن را خرج کند) منتقل شده بود خرج کند، صورت گرفت.

ارز دیجیتال مونرو (XMR)

ارز حریم خصوصی محور مونرو در نظر دارد در ماه اکتبر الگوریتم اثبات کار خود را از کریپتو نایت (CryptoNight) به رندوم ایکس (RandomX) تغییر دهد. پیش از این توسعه دهندگان مونرو برای جلوگیری از  استخراج این کوین توسط دستگاه‌های اسیک (ASIC) هر 6 ماه یکبار تغییراتی را در کد شبکه ایجاد می‌کردند. الگوریتم رندوم ایکس برای مقابله با دستگاه های اسیک به مداخله کمتری نیاز دارد.

ارز دیجیتال بیسیک اتنشن توکن (BAT)

مرورگر بلاکچین محور بریو (Brave) روز پنجشنبه در توییتر رسمی خود اعلام کرد که  در حال کار بر روی امکان پرداختهای خرد در شبکه اجتماعی توییتر است. این قابلیت برای کاربران نسخه آزمایشی بریو فعال خواهد شد و این امکان را به کاربران میدهد که از طریق توکن بومی مرورگر بریو (BAT) به تولید کنندگان محتوا پاداش بدهند.

ارز دیجیتال کوارک چین (QKC)   

مرحله دوم ایردراپ Quarkchain به روزهای آخر خود نزدیک می‌شود. فرصت شرکت در این ایردراپ که 2 میلیون توکن QKC به آن اختصاص داده شده در تاریخ 1 ژوئن به اتمام می‌رسد. این مرحله از ایردراپ هم مانند مرحله قبل شامل ریتوییت کردن، دعوت کردن افراد و … می‌شود و بر اساس کارهای روزانه به کاربران امتیاز داده میشود. جوایز این ایردراپ بعد از راه اندازی شبکه اصلی و جابجایی توکنها در زنجیره اصلی بین کاربران توزیع می‌شود.

ارز دیجیتال زیلیکا (ZIL)

هفته گذشته تیم Zilliqa اعلام کرد که در تاریخ 10 ژوئن قراردادهای هوشمند را در شبکه خود فعال خواهد کرد. همچنین به دلیل مشابهت زیاد آدرس عمومی زیلیکا با آدرس عمومی اتریوم، تیم Zilliqa تصمیم گرفته تا از انتهای ماه جاری میلادی فرمت آدرسهای خود را تغییر دهد. پس از این تاریخ آدرس‌  کیف پولهای Zilliqa با عبارت zil آغاز می‌شوند که براحتی قابل تفکیک از آدرس کیف پول اتریوم خواهند بود.

اخبار و رویدادهای مهم آلت کوین ها (Altcoins) در تاریخ 4 خرداد 1398

ارز دیجیتال والتون چین (WTC)

تیم Waltonchain روز 30 مه سورس کد شبکه اصلی خود را منتشر خواهد کرد. همچنین در روزهای گذشته اعلام شد که تیم Waltonchain با شرکت Blockcloud که اولین پروتکل اینترنت مبتنی بر بلاکچین است، قرارداد همکاری امضا کرده است.

ارز دیجیتال متیک (MATIC)

پروژه های Matic Network  (MATIC) وCeler Network  (CELR) که هر دو از عرضه اولیههای صرافی بایننس بوده و به روش های مختلفی روی مقیاس پذیری لایه دوم بلاکچین اتریوم کار می کنند، برای هماهنگ سازی و ترکیب شبکه های خود قرارداد همکاری بسته اند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.