اخبار و رویدادهای مهم آلت کوین ها (Altcoins) در تاریخ 20 خرداد 1398

اخبار و رویدادهای مهم آلت کوین ها (Altcoins) در تاریخ 20 خرداد 1398
خلاصه اخبار

با وب سایت سیگنال همراه شوید تا مهم ترین اخبار و رویدادهای بازار آلت کوین ها را در تاریخ 20 خرداد 1398 مورد بررسی قرار دهیم.

در این مطلب آخرین اخبار منتشر شده در رابطه با آلت کوین ها در بازار ارزهای دیجیتال مورخ 1398/03/20 مورد بررسی قرار می گیرد:

ارز دیجیتال ای او اس (EOS)

اخبار و رویدادهای مهم آلت کوین ها (Altcoins) در تاریخ 20 خرداد 1398

گروه پژوهشی و مشاور سرمایه گذاری “Weiss Ratings” که در حوزه رتبه بندی ارزهای دیجیتال نیز فعالیت میکند به تازگی رتبه تکنولوژی ارز دیجیتال EOS را از A+ به A- تغییر داد. علت این کاهش رتبه، عدم توجه به مساله تمرکز زدایی عنوان شده است. کاهش رتبه EOS به دنبال آن صورت گرفت که هفته گذشته و در برنامه‌ای که به مناسبت یک سالگی شبکه EOS برگزار شد، هیچ طرح و برنامه ای جهت افزایش تمرکز زدایی از سوی شرکت سازنده این ارز دیجیتال ارائه نشد.

ارز دیجیتال اتریوم (ETH)

به گزارش بلومبرگ صندوق سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری “Darma Capital” که به تازگی تاسیس شده قصد دارد تا دارایی‌های خود را برای یک بازه 10 ساله بر روی اتریوم و بلاکچین آن سرمایه گذاری کند. یکی از اعضای هیات میدیره این صندوق در مصاحبه با بلومبرگ عنوان کرد که فضای امروز ارزهای دیجیتال همانند اوایل پیدایش اینترنت است، با این تفاوت که بر خلاف نسل فعلی اینترنت، سرمایه گذاران میتوانند مستقیما در نسل دوم اینترنت سرمایه گذاری کنند.

ارز دیجیتال کومودو (KMD)

به دنبال کشف یک آسیب پذیری امنیتی، تیم پروژه رمز ارزی کومودو (Komodo)، مجبور شد برای جلوگیری از سرقت 13 میلیون دلار KMD، کیف پول آگامای (Agama) خود را هک کند. تیم این پروژه همچنین از کاربران درخواست کرد که برای مقابله با این آسیب پذیری امنیتی کیف پولهای آگامای خود را به نسخه وروس (Verus) ارتقا دهند.

ارز دیجیتال میتریل (MITH)

اخبار و رویدادهای مهم آلت کوین ها (Altcoins) در تاریخ 20 خرداد 1398

تیم پروژه Mithril با همکاری صرافی بایننس تعداد 14.5 میلیون توکن MITH را در 10 روز آینده بین معامله گران این توکن در صرافی غیر متمرکز بایننس (Binance Dex) ایردراپ خواهند کرد. شرط دریافت این ایردراپ برای کاربران این است که روزانه حداقل 30 هزار توکن MITH را معامله کرده و در پایان روز حداقل 5000 MITH و 5 BNB موجودی داشته باشند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها