اخبار و رویدادهای مهم آلت کوین ها (Altcoins) در تاریخ 15 اردیبهشت 1398

اخبار و رویدادهای مهم آلت کوین ها (Altcoins) در تاریخ 15 اردیبهشت 1398
خلاصه اخبار

با وب سایت سیگنال همراه شوید تا مهم ترین اخبار و رویدادهای بازار آلت کوین ها را در تاریخ 15 اردیبهشت 1398 مورد بررسی قرار دهیم.

در این مطلب آخرین اخبار منتشر شده در رابطه با آلت کوین ها در بازار ارزهای دیجیتال مورد بررسی قرار می گیرد:

ارز دیجیتال ریپل (XRP)

در چند روز گذشته خبری مبنی بر همکاری شرکت “ریا” (Ria) و شبکه ریپل (RippleNet) متشر شد. “ریا” که یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات پرداخت در جهان است به بیش از 377000 نقطه در سرتاسر دنیا و مشتریانی از 155 کشور جهان خدمات پراختی ارائه میدهد و حجم تراکنشهای مالی آن در سال به 40 میلیارد دلار می‌رسد. با اتصال به شبکه ریپل، “ریا” می‌تواند سرعت تراکنشهای خود را بالاتر برده و شفافیت و بهره وری آنها را افزایش دهد.

در خبر دیگری از سوی Whale Alert اعلام شد که در یک ماه گذشته 1 میلیارد xrp به ارزش تقریبی 300 میلیون دلار از حساب سپرده شرکت ریپل آزاد شده است.

ارز دیجیتال کاردانو (ADA)

در هفته گذشته موسس کاردانو از راه اندازی یک پلتفرم برای بلاکچین سازمانی خبر داد که هدف آن ارائه خدمات مالی به کشورهای آفریقایی است. این پلتفرم که آتالا (Atala) نام دارد  با هدف ارائه راه حلهای بلاکچینی به توسعه دهندگان، شرکتها و دولتها ایجاد شده است و در قدم اول طی یک همکاری با دولت اتیوپی قصد ایجاد یک رمز ارز مطمان و قابل اعتماد برای سیستم پرداخت در این کشور را دارد.

ارز دیجیتال اتریوم (ETH)

در ملاقات توسعه دهندگان اتریوم مورخ 2 می (12 اردیبهشت) اعلام شد، کد اولیه برای انتقال مرحله اول بلاک چین اتریوم به الگوریتم گواهی اثبات سهام (PoS )می تواند تا تاریخ 30 ژوئن تکمیل شود.

همچنین در ملاقات قبلی بین توسعه دهندگان، استفاده مکرر از هارد فورک های کوچکتر مد نظر قرار گرفت.

ارز دیجیتال کیوتوم (Qtum)

در تاریخ 2 می (12) اردیبهشت، شرکت کیوتوم اعلام کرد که برای ساده سازی کار با نرم افزارهای غیر متمرکز و محصولات کیوتوم، بلاکچین غیر متمرکز کیوتوم با فضای ابری گوگل همکاری خواهد کرد. در نتیبجه این اقدام ابزارهای توسعه نرم افزارهای غیر متمرکز و ابزارهای لازم برای راه اندازی یک نود کامل در بستر فضای ابری گوگل قرار خواهد گرفت.

ارز دیجیتال دوج کوین (DOGE)

وب سایت تریپکی (Trippki) که سایت رزرواسیون هتل است، روز پنج شنبه اعلام نمود که دوج کوین را به لیست ارزهای دیجیتالی خود جهت استفاده در پرداخت هزینه های رزرو هتل اضافه کرده است. تریپکی در حال حاضر بیش از یک میلیون هتل را در پلتفرم خود پوشش می دهد. در حال حاضر دوج کوین (DOGE)، بیت کوین (BTC)، مونرو (XMR)، لایت کوین (LTC )، اتریوم (ETH )، دیکرد (DCR) و لایتنینگ بیت کوین (LBTC) از جمله ارزهای دیجیتالی هستند که در تراکنش ها روی این پلتفرم استفاده می شوند.

ارز دیجیتال اوشن (OCEAN)

توکن جدید اوشن (OCEAN) که به تازگی فروش اولیه آن در صرافی بیترکس (Bittrex) انجام و دیروز معاملات آن شروع شد، با سقوط شدید قیمت مواجه و در حال حاضر کمتر از یک چهارم قیمت IEO در حال معامله است. بدین ترتیب این IEO برای سرمایه گذاران خود حدود 75% ضرر در کمتر از 24 ساعت به همراه داشته است!

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.