احداث بیمارستان ویژه درمان سرطان کودکان با حمایت بانک ملت

احداث بیمارستان ویژه درمان سرطان کودکان با حمایت بانک ملت
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، دکتر اصغر زارعان رییس هیات‌مدیره بیمارستان یون درمانی( ویژه درمان کودکان سرطانی) در نشست با دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل این بانک، با اشاره به روند خوب پیشرفت این پروژه بیمارستانی، از ان به‌عنوان پروژه ملی و اقتدارافرین نام برد و اظهار کرد: این پروژه به لحاظ دانشی […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، دکتر اصغر زارعان رییس هیات‌مدیره بیمارستان یون درمانی( ویژه درمان کودکان سرطانی) در نشست با دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل این بانک، با اشاره به روند خوب پیشرفت این پروژه بیمارستانی، از ان به‌عنوان پروژه ملی و اقتدارافرین نام برد و اظهار کرد: این پروژه به لحاظ دانشی و فناوری درمان سرطان، از اهمیت بسزایی برخوردار است که خوشبختانه با حمایت‌های بانک ملت با قدرت و سرعت خوبی در حال پیشرفت است. وی از راه‌اندازی نخستین اتاق درمان بیمارستان یون درمانی در چهارماه اینده خبر داد و با اشاره به این نکته که این بیمارستان دارای سه اتاق درمان خواهد بود، افزود: این بیمارستان در فضایی به مساحت ۲۵ هزار مترمربع بنا شده و مجوز احداث یک بیمارستان عمومی ۲۰۰ تختخوابی نیز در کنار ان، دریافت شده است. زارعان با تاکید بر این نکته که اگر کمک و حمایت دست‌اندرکاران بانک ملت نبود پروژه به این مرحله از پیشرفت نمی‌رسید، اضافه کرد: مسوولان بانک ملت وقت گذاشتند و برای پیشرفت مسایل مالی این پروژه فکر کردند و باعث بهبود روند پیشرفت کار شدند. وی این پروژه را متعلق به کل مردم ایران دانست و ادامه داد: هدف از راه‌اندازی این بیمارستان، درمان سرطان کودکان با اخرین تکنولوژی‌های موجود در جهان است که این کار با تکنولوژی پروتون یا یون درمانی و به تازگی کربن درمانی در خارج از کشور شروع شده است. رییس هیات‌مدیره بیمارستان یون درمانی با قدردانی از تمامی مدیران و کارکنان بانک ملت تاکید کرد: کاری که در این بانک در زمینه احداث این بیمارستان انجام شد، کاری سخت و دشوار بود و تلاش دست‌اندرکاران بانک ملت نشان داد که اگر بخواهیم در کشور کاری را انجام بدهیم حتی در شرایط سخت نیز قادر به انجام ان خواهیم بود. دکتر محمد بیگدلی، مدیرعامل بانک ملت نیز با اظهار خرسندی از حضور این بانک در پروژه بیمارستان یون درمانی، خدا را بابت این توفیق شکر کرد و گفت: خوشحالم که بانک ملت با کمک دیگر نهادها موفق شده است این کار مهم و با ارزش را به ویژه در شرایط سخت اقتصادی کنونی انجام دهد. وی با بیان این نکته که حمایت از ساخت این بیمارستان در کارنامه مدیران و کارکنان بانک ملت ثبت خواهد شد، ادامه داد: این کار از کارهای ماندگاری است که در هر دو دنیا به کمک ما خواهد امد. دکتر بیگدلی تاکید کرد: خدا را شاکریم که توفیق مشارکت در این پروژه را نصیب بانک ملت کرد و از این پس هم از هیچ کوششی در به سرانجام رسیدن ان فروگذار نخواهیم کرد. وی حمایت از ساخت بیمارستان یون درمانی را در اولویت برنامه‌های بانک ملت ذکر کرد و گفت: ما حمایت از این پروژه را وظیفه انسانی خود می‌دانیم و امیدواریم که با راه‌اندازی هرچه سریع‌تر ان، خیل زیادی از بیماران کشور از خدمات ان بهره‌مند شوند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها