صندوق پروژه‌ و زمین و ساختمان، بهترین روش سرمایه‌گذاری در حوزه مسکن

صندوق پروژه‌ و زمین و ساختمان، بهترین روش سرمایه‌گذاری در حوزه مسکن

به گزارش سیگنال به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه،

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس با بیان اینکه بازار سرمایه بهترین نقش را می‌تواند در نهضت ملی مسکن ایفا کند به پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) گفت: در صورتی که در شهرهای کوچک و کلان شهرها از طریق بازار سرمایه به جهش تولید مسکن در کشور کمک شود، گام بلندی برای معیشت مردم کشور برداشته‌ می‌شود.

کمال حسین پور با اشاره به اینکه به طور قطع بازار سرمایه در کنار بنیاد مسکن، بنیاد مستضعفان می تواند به تولید مسکن در کشور کمک کند، افزود: بهترین روش سرمایه‌گذاری در حوزه مسکن، استفاده از صندوق پروژه‌ها و صندوق زمین و ساختمان است زیرا کمک می‌کند مردم منابع خود را به سمت این صندوق‌ها بیاورند تا با استفاده از آنها و مدیریت صحیحی که بر آن حاکم است با نوسانات شدید مواجه نشوند.

وی عنوان کرد: تحقق وعده ساخت یک میلیون واحد مسکن در سال بسیار سخت است اما به نظر می رسد با کمک بازار سرمایه که بیشتر سهامداران آن هم مردم هستند، نهضت ملی مسکن به خوبی اجرا شود .

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: فعالیت در حوزه مسکن باید کاملا مدیریت شده و فعالیت صندوق‌ها هم با یکدیگر هماهنگ باشد و همچنین حجم نقدینگی هم به سمت و سوی تولید حرکت کند.

*خبرنگار: پروین خدادادی

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.