اتفاقات مهم برای ارزهای دیجیتال (ریپل، استلار، ای او اس و ترون)

اتفاقات مهم برای ارزهای دیجیتال (ریپل، استلار، ای او اس و ترون)
خلاصه اخبار

این هفته اتفاقات زیادی برای ارزهای دیجیتال افتاد و بازار ارزهای دیجیتال شاهد روند صعودی بوده است.

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین، در این مدت بیت کوین توانست به قیمت ۴ هزار دلار برسد و در این بین ریپل با اینکه با افزایش قیمت زیادی مواجه نشد اما توسعه های زیادی داشت.

برنامه ریزی بیش از ۳ میلیون فروشگاه برای پذیرش توکن ریپل (XRP)

یکی از ویژگی های توکن ریپل (XRP) که آن را شاخص کرده است، گسترش روز افزون و پذیرش عظیم آن است. در هفته جاری یکی از بزرگترین بیانیه ها در خصوص این ارز دیجیتال، پذیرش بیش از ۳ میلیون فروشگاه برای انجام پرداخت های خود با XRP بود. این امر توسط ویتس ویند موسس XRPL لبز تسهیل شد. XRPL لبز یک شرکت توسعه ای است که بسیار مورد علاقه ریپل و جامعه XRP می‌باشد.

ویند برنامه دارای جایزه ای اعلام کرد که طی آن، هر توسعه دهنده ای که از طریق شبکه ریپل (XRP) بتواند توکن ریپل را با ووکامرس (WooCommerce) ترکیب کند، ۳ هزار توکن XRP برنده می‌شود. ووکامرس بیش از ۳ میلیون وبسایت دارد و این تعداد مشتریان بالقوه ای است که پذیرای توکن XRP خواهند بود. این امر به افزایش پذیرش و رشد این ارز دیجیتال منجر خواهد شد.

استلار لومنس (XLM) در کوین بیس پرو لیست شد

توکن استلار یک هفته پس از لیست شدن ریپل (XRP) به ارزهای دیجیتال ممتازی پیوست که در کوین بیس پرو لیست شده اند. طبق بیانیه رسمی در بلاگ کوین بیس، این رویداد پس از درخواست مکرر کاربران برای افزودن دارایی های بیشتر بر روی این پلتفرم صورت گرفت. وایس راتینگز این امر را به عنوان فرصتی بسیار خوب برای استلار (XLM) توصیف کرده است تا پذیرش بیشتری کسب کند و در زمینه توسعه گفت که فناوری این دارایی برتر از ریپل (XRP) است.

طبق صحبت مدیر عامل بنیاد استلار، این توکن برنامه دارد تا پس از ملاقات با مدیر اجرایی موزیلا، سود بیشتری کسب کند. علاوه بر لیست شدن استلار در کوین بیس پرو، مدیر استلار هم چنین ملاقات با رییس اجرایی و مدیرعامل موزیلا را اعلام کرد. دنل دیکسون قبل از ورود به صنعت ارز دیجیتال، سال ها مدیر ارشد اجرایی موزیلا بوده است. طبق سخنان وی، انتخاب کردن استلار بر اساس این نکته بود که این ارز دیجیتال، تمایل خاصی به پیوستن به زیرساخت های پرداختی موجود داشت و وی تمام تلاش خود را می‌کند تا آن را به حداکثر توانایی و پتانسیل خود برساند.

ارز دیجیتال ای او اس (EOS)

طی هفته جاری، یکی از کاربران EOS تراکنش جعلی نهنگ مانندی به ارزش ۳ تریلیون دلار توکن EOS ایجاد کرد که توجه جامعه ارز دیجیتال را به خود جلب کرد. ویل آلرت که این اقدام نهنگ مانند مشکوک‌ را اعلام کرد، در ادامه گزارش داد که این تراکنش، جعلی بود. این ادعا توسط EOS تایید شد و بیان شد که این تراکنش علی رغم پخش در شبکه، یک تراکنش به تعویق افتاده بود.

جاستین سان: ترون که اکنون زنجیره عمومی برنامه های غیرمتمرکز است، در هفت روز بیش از ۱۷ میلیون دلار معامله شد

جاستین سان مدیر عامل ترون اعلام کرد ترون اکنون زنجیره عمومی پیشرو برای اکوسیستم برنامه های غیرمتمرکز است. سان ادعای خود را بر اساس این نکته بیان کرد که حجم معاملات در بلاک چین ترون طی هفت روز گذشته بیش از ۱۷ میلیون دلار بود. این امر، پلتفرم ترون را بالاتر از رقیبان خود نظیر EOS و اتریوم قرار می‌دهد.