صرافی Coinbase ابزارهای جدیدی جهت انجام معاملات ارزهای دیجیتال معرفی کرد

صرافی Coinbase ابزارهای جدیدی جهت انجام معاملات ارزهای دیجیتال معرفی کرد
خلاصه اخبار

این هفته صرافی ارز دیجیتال Coinbase، واقع در سانفرانسیسکو، از مجموعه‌ای از ابزارهای معاملاتی جدید رونمایی کرد.

هدف از طراحی این ابزارها این است که کاربران به سادگی بتوانند تلاطمات بازار را رصد نمایند. در این رابطه روز هفدهم ژوئیه، صرافی Coinbase در حساب توئیتر رسمی خود نوشت:

از امروز تمامی مشتریان Coinbase می‌توانند به داده‌های معاملاتی منحصر‌بفرد دسترسی پیدا کنند. با سیگنال‌های معاملاتی هوشمندانه‌تر معامله کنید؛ تنها در صرافی Coinbase !

بر اساس این خبر، مجموعه‌ جدید ابزارهای معاملاتی Coinbase این امکان را فراهم می سازد تا سرمایه‌گذاران بر اساس داده‌های موجود سرمایه‌گذاری کنند. هم‌چنین این سیگنال‌ها شاخص‌هایی از جمله فعالیت برترین صاحبان یک دارایی، مدت زمان معمول نگهداری یک دارایی، میزان محبوبیت در صرافی Coinbase و همبستگی قیمت‌ آنها با بیت کوین را نشان می‌دهد.

صرافی Coinbase با ذکر یک مثال، نشان می‌دهد که چگونه می‌توان رمزارزهایی که همبستگی آنها با نوسانات قیمت بیت‌کوین بالاست یا با آن هم همبستگی ندارند را خریداری کرد.

صرافی Coinbase ابزارهای جدیدی جهت انجام معاملات ارزهای دیجیتال معرفی کرد

به عقیده‌ تیم صرافی Coinbase «این سیگنال‌ها در کنار داده‌های معمولی بازار که پیش از این هم مشتریان صرافی Coinbase به آن دسترسی داشتند، به شناخت بهتر رمزارزها و مقایسه راحت‌تر تفاوت‌ها و اشتراکات هرکدام از رمزارزها با یکدیگر کمک می‌کند؛ در نتیجه مشتریان Coinbase در زمان ایجاد سبد‌ سرمایه‌گذاری رمزارزی خود می‌توانند معیارهایی فراتر از قیمت را مدنظر قرار دهند.»

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.