ابراز امیدواری پامپیو نسبت به ادامه مذاکرات امریکا و کره‌شمالی

ابراز امیدواری پامپیو نسبت به ادامه مذاکرات امریکا و کره‌شمالی
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از ایسنا، به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، به رغم آزمایش‌های موشکی اخیر پیونگ‌یانگ و وقفه طولانی‌مدت در روند گفت‌وگوها میان کره‌شمالی و آمریکا، مایک پامپئو، رئیس دستگاه دیپلماسی ایالات متحده نسبت به ازسرگیری مذاکرات خلع سلاح کره‌شمالی ابراز امیدواری کرد. پامپئو در گفت‌وگو با خبرنگاران تصریح کرد: […]

به گزارش سیگنال به نقل از ایسنا،

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، به رغم آزمایش‌های موشکی اخیر پیونگ‌یانگ و وقفه طولانی‌مدت در روند گفت‌وگوها میان کره‌شمالی و آمریکا، مایک پامپئو، رئیس دستگاه دیپلماسی ایالات متحده نسبت به ازسرگیری مذاکرات خلع سلاح کره‌شمالی ابراز امیدواری کرد.

پامپئو در گفت‌وگو با خبرنگاران تصریح کرد: ما امیدوار هستیم که در هفته‌های آتی به میز مذاکرات برگردیم.

وزیر امور خارجه آمریکا خاطرنشان کرد: ما در چند هفته آتی برای مذاکرات برنامه‌ریزی می‌کنیم و انتظار داریم که دو تیم مذاکراتی با هم نشست داشته باشند.

پیش از این، دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا و کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در نشست خود که ۳۰ ژوئن برگزار شد، توافق کردند که مذاکرات میان دو طرف ادامه پیدا کند.

پامپئو در بخش دیگری از اظهارات خود تصریح کرد: ما اقداماتی را که کره‌شمالی انجام می‌دهد و اقداماتی که آنها در داخل این کشور انجام می‌دهند، رصد می‌کنیم.

رئیس دستگاه دیپلماسی آمریکا همچنین گفت: اکنون وظیفه ما اقدام در راستای چیزی است که رهبران دو کشور در راستای حمایت از آن در نشست خود در سنگاپور توافق کردند.