آیا می توان به صعود بیت کوین امید داشت ؟

آیا می توان به صعود بیت کوین امید داشت ؟

قبل از شروع کنفرانس بیت کوین 2022 در میامی، بیت کوین (BTC) پس از یک جهش چشمگیر در ماه مارس، یک اصلاح متوسط داشت.

علاوه بر این، با توجه به شتاب صعودی اخیر آن در 30 روز گذشته، تحلیلگر برجسته تجارت کریپتو، Michaël van de Poppe، یک سطح مقاومت کلیدی برای بیت کوین را در 8 آوریل برجسته کرد، از نظر او اگر بیت کوین می خواهد به بالا صعود کند، باید این سطح مقاومت را آزمایش کند.

در همین حال، Rekt Capital تاجر پیشرو کریپتو اعلام کرده است که بیت کوین در حال حاضر در حال آزمایش مجدد دو میانگین متحرک نمایی (EMA) در بازار صعودی است.

او نظر داد:

«BTC در حال حاضر در حال آزمایش مجدد دو EMA محوری بازار صعودی به عنوان پشتیبانی است. EMA آبی 50 هفته ای و سبز 21 هفته ای.»

کنفرانس بیت کوین 2022

شایان ذکر است که باارزش‌ترین ارز دیجیتال جهان دوره نادری از ثبات را تجربه می‌کند، اما اگر اخبار خوب مهمی از بزرگترین کنفرانس بیت‌کوین جهان منتشر شود، ممکن است تقویت شود.

رویداد میامی همان رویدادی است که نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور سال گذشته اعلام کرد که کشورش بیت کوین را به عنوان یک ارز قانونی استفاده خواهد کرد.

در حال حاضر مشخص شده است که بیت کوین (BTC) محبوب ترین دارایی خرید تکراری در سال 2022 تاکنون با پلتفرم سرمایه گذاری Robinhood است که از شرکت های پیشرو مانند اپل (NASDAQ: AAPL) و تسلا (NASDAQ: TSLA) پیشی گرفته است.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین

طبق داده‌های CoinMarketCap، در حال حاضر بیت کوین با قیمت 43595 دلار معامله می‌شود که در روز با 0.17 درصد افزایش و در هفته گذشته 4.54 درصد کاهش یافت.

این ارز دیجیتال پرچمدار پس از شروع کاهش قیمت آن در روز دوشنبه، نشانه های حاشیه ای از بهبودی را نشان می دهد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.