آیا قیمت جهانی طلا روند صعودی را ادامه می دهد؟

آیا قیمت جهانی طلا روند صعودی را ادامه می دهد؟
خلاصه اخبار

تازه ترین نظرسنجی کیتکو نیوز نشان می دهد که قیمت طلا طی روزهای آینده نیز روند صعودی خود را حفظ خواهد کرد.

به گزارش سیگنال به نقل از کیتکو نیوز، تحلیلگران اقتصادی و سرمایه گذاران بین المللی شرکت کننده در نظرسنجی این هفته پیش بینی می کنند که قیمت جهانی طلا طی روزهای آتی نیز روندی صعودی خواهد داشت.

کاهش شاخص سهام در بازارهای بین المللی از یک سو و اعمال تعرفه های تجاری از سوی آمریکا علیه مکزیک تاثیر زیادی بر افزایش قیمت جهانی طلا داشته است.

در نظرسنجی این هفته 15 کارشناس ارشد اقتصادی شرکت کردند که از این تعداد 11 نفر معادل 73 درصد به افزایش قیمت طلا رای دادند. 4 نفر دیگر معادل 27 درصد نیز پیش بینی کردند قیمت طلا بدون تغییر خواهد بود. هیچ یک از کارشناسان اقتصادی معتقد به کاهش قیمت طلا در روزهای آینده نبوده است.

آیا قیمت جهانی طلا روند صعودی را ادامه می دهد؟

از سوی دیگر 448 نفر نیز در نظرسنجی آنلاین کیتکو نیوز شرکت کردند که از این تعداد نیز 242 نفر معادل 54 درصد اعلام کردند قیمت طلا در هفته آینده روند صعودی خواهد داشت.

123 نفر دیگر معادل 27 درصد نیز گفتند قیمت طلا در این مدت نزولی خواهد بود و 83 نفر باقی مانده معادل 19 درصد نیز پیش بینی کردند قیمت طلا تغییر خاصی نخواهد داشت.

قیمت طلا در هفته ای که گذشت با رشد 1.3 درصدی روبرو شده و به بیش از 1305 دلار رسیده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای طلا و سکه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.