آمیسگو (OmiseGo) انتقال مالکیت به بزرگترین شرکت خصوصی تایلند را تکذیب میکند

آمیسگو (OmiseGo) انتقال مالکیت به بزرگترین شرکت خصوصی تایلند را تکذیب میکند
خلاصه اخبار

هاساگوا جون (Hasegawa Jun) موسس شرکت آمیس (شرکت سازنده توکن OmiseGo) طی مکاتباتی که با کوین تلگراف در 30 مارس (10 فروردین) انجام داد شایعات درباره تغییر مالکیت شرکت را تکذیب کرد.

به گزارش سیگنال به نقل از کوین تلگراف، در تاریخ 29 ام مارس سایت خبری The Block Crypto گزارش داد که سی پی گروپ (CP Group) بزرگترین شرکت خصوصی در تایلند، شرکت آمیس را به قیمت 150 میلیون دلار خریداری کرده است.

اندکی پس از آن شرکت آمیس طی مصاحبه ای با بخش ژاپن خبرگزاری کوین تلگراف این شایعه را تکذیب کرد.

علاوه بر این جون (Jun) در مکاتبات خود با کوین تلگراف اشاره کرد که از وب سایت The Block درخواست میکند که این خبر را فورا حذف کند، یک بیانیه عذرخواهی منتشر کند و اشتباه خود را اصلاح کند. به گفته او این شایعه میتواند تاثیر منفی بر دارایی های آمیس و شرکتهای زیر مجموعه آن و همچنین مجموعه سی پی گروپ (CP Group) داشته باشد.

در نهایت جون (Jun) هشدار داد در صورتی که تا تاریخ 30 ام مارس خبرگزاری The Block پاسخ ندهد و با درخواستها موافقت نکند، شرکت آمیس اقدامات قانونی را بر علیه آن در نظر خواهد گرفت. به استناد نشریه فوربس آسیا خانواده چاراوانون (Charawanon) که مالک CP Group هستند در بین ثروتمندترین های آسیا در جایگاه چهارم قرار دارند و دارایی آنها حدود 36/6 میلیارد دلار برآورد میگردد.

بنا بر اطلاعات سایت کوین مارکت کپ (CoinMarketCap) آمیس گو (OmiseGo)، که یک پلتفرم پرداخت بر پایه اتریم هست در حال حاضر در جایگاه 26 ام بر مبنای ارزش بازار قرار دارد و در دو ماه گذشته 77% افزایش قیمت را تجربه کرده است.

بنا بر گزارش کوین تلگراف در نوامبر سال گذشته، آمیس گو با پروتکل بلاکچینی MVL (یک اکوسیستم غیر متمرکز برای متصل کردن خدمات مرتبط با حمل و نقل و اتومبیل) برای توسعه شیوه اجماع اثبات مفهوم، وارد همکاری شده است تا روشن سازد که شبکه غیر متمرکز OMG برای سیستم ذخیر اطلاعات MVL مناسب است یا خیر.

منبع : کوین تلگراف