آلمان در صدر کشورهای دوست دار کریپتو

آلمان در صدر کشورهای دوست دار کریپتو

سنگاپور قبلا در رتبه ی اول کشورهای دوستدار ارزهای دیجیتال قرار داشت اما اکنون آلمان از سنگاپور پیشی گرفته است و در صدر کشورهای دوستدار ارزهای دیجیتال قرار دارد .

از جمله دلایل این برتری می توان به پذیرش گسترده این کشور از ارزهای دیجیتال ،سیاست این کشور در قبال مالیات ارزهای دیجیتال ، تعداد بالای نود های بیت کوین در آلمان و تصمیم مبتکرانه دولت در مورد استفاده از کریپتو به عنوان بخشی از صنعت بزرگ پس انداز داخلی اشاره کرد .

آلمان موضع سازمانی منحصر به فردی در مورد ارزهای دیجیتال دارد و ارزهای دیجیتال را به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت برای پس انداز کنندگان می پذیرد .

بزرگترین موسسه پس انداز آلمان مجموعه ای به نام Sparkasse است که از بانک های کوچکتر تشکیل شده است. این شرکت در آستانه ارائه تراکنش های رمزنگاری به 50 میلیون عضو خود است و به آنها امکان تجارت و ذخیره بیت کوین را می دهد. Sparkasse همچنین در حال بررسی معرفی کیف پول رمزنگاری شده خود است.

سنگاپور هنوز به عنوان یک اقتصاد قدرتمند ارزهای دیجیتال شناخته می شود. محدودیت‌های جدید بر روی دستگاه‌های خودپرداز بیت‌کوین باعث شد این کشور رتبه اول را از دست بدهد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.