آغاز همکاری دوج کوین (DOGE) و پلتفرم رزرواسیون Trippki

آغاز همکاری دوج کوین (DOGE) و پلتفرم رزرواسیون Trippki
خلاصه اخبار

دوج کوین (DOGE) علیرغم توسعه های کمی که در سال های اخیر داشته، به یکی از محبوب ترین کوین ها در بازار ارزهای دیجیتال تبدیل شده است.

پلتفرم دوج کوین در میان علاقه مندان ارزهای دیجیتال متعهدان زیادی دارد و اخیراً با ایجاد پلتفرم های جدید پرداخت، مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین، به رقابت با سایرین پرداخته است.

آخرین ویژگی ایجاد شده در این شرکت که دارندگان دوج کوین این روزها در موردش صحبت می کنند، اضافه شدن دوج کوین به لیست وب سایت تریپکی (Trippki) که سایت رزرواسیون هتل است، می باشد. این پلتفرم رزرواسیون هتل مبتنی بر بلاک چین روز پنج شنبه اعلام نمود که دوج کوین را به لیست ارزهای دیجیتالی خود جهت استفاده در پرداخت هزینه های رزرو هتل اضافه نموده است.

Trippki از آغاز به کار شروع به توسعه و تبدیل شدن به پلتفرمی محبوب در زمینه رزرواسیون هتل کرد، که در حال حاضر بیش از یک میلیون هتل را در پلتفرم خود پوشش می دهد. دوج کوین (DOGE)، بیت کوین (BTC)، مونرو (XMR)، لایت کوین (LTC)، اتریوم (ETH)،دیکرد (DCR) و لایتنینگ بیت کوین (LBTC) از جمله ارزهای دیجیتالی هستند که در تراکنش ها روی این پلتفرم استفاده می شوند.

با بکارگیری دوج کوین توسط تریپکی این پلتفرم در دسترس کاربران جهانی دوج کوین قرار گرفته و می تواند سود زیادی را عاید تریپکی بکند. از آن جایی که صنعت بلاک چین صنعتی رو به رشد است استفاده از کوین محبوبی مانند دوج کوین می تواند باعث افزایش چشمگیر محبوبیت پلتفرم رزرواسیون هتل شود.

با استفاده از این همکاری که باعث افزایش تراکنش ها روی شبکه دوج کوین می شود این ارز دیجیتال می تواند به فرصت های بیشتری در صنعت مسافرتی دست یابد. تعداد زیاد هتل های پشتیبانی شده توسط پلتفرم تریپکی بدین معنا است که کاربران دوج کوین می توانند با استفاده از این پلتفرم به راحتی در سراسر دنیا هتل مورد نظر خود را رزرو کنند.

با توجه به این اعلامیه و آغاز این همکاری جای هیچ گونه تعجبی نیست که دوج کوین در مدتی کوتاه افزایش قیمت قابل توجهی تا 0.003 دلار داشته باشد.

دوج کوین در هفته های اخیر شاهد افزایش قابل توجهی از مقدار 0.0019 دلار در ماه مارچ تا رنج قیمتی 0.0025 – 0.0026 دلار در ماه آوریل بوده است. باید منتظر ماند و دید که آیا همکاری جدید با تریپکی می تواند تاثیرات مطلوبی را به همراه داشته باشد و باعث استمرار در نرخ صعودی دوج کوین بشود یا خیر؟

منبع: todaysgazette.com

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.