آغاز نزولی دلار در هفته پایانی تیر ماه / قیمت ارز صرافی ملی ۹۸/۴/۲۲

آغاز نزولی دلار در هفته پایانی تیر ماه / قیمت ارز صرافی ملی ۹۸/۴/۲۲
خلاصه اخبار

صرافی ملی قیمت دلار و یورو امروز شنبه 22 تیر ماه را با 100 تومان کاهش قیمت نسبت به آخرین نرخ ثبت شده از این دو شاخص ارزی در هفته گذشته اعلام کرده است.

به گزارش سیگنال به نقل از تجارت نیوز، صرافی ملی قیمت دلار و یورو امروز شنه ۲۲ تیر ماه را با ۱۰۰ تومان کاهش قیمت نسبت به اخرین نرخ ثبت شده از این دو شاخص ارزی در هفته گذشته اعلام کرده است.

قیمت دلار در صرافی ملی امروز معادل ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان ثبت شده است. همچنین هر دلار امریکا در صرافی ملی ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان خریداری می‌شود. اما اخرین نرخ ثبت شده از این شاخص ارزی  در هفته گذشته معادل ۱۲ هزار و ۷۵۰ تومان بوده است. دلار در بانک مرکزی همچنان ۴۲۰۰ تومان ثبت شده است.

قیمت یورو امروز در صرافی ملی نیز همانند دلار با کاهش قیمت مواجه شده؛ به نحوی که قیمت این ارز برای برای فروش ۱۴ هزار و ۵۵۰ تومان و قیمت خرید ان ۱۴ هزار و ۴۵۰ تومان اعلام کرد. اما این ارز در نرخ‌های اعلامی بانک مرکزی پس از چند روز که روی روند نزولی قرار داشت امروز با افزایش قیمت داشته، به نحوی که نرخ ان ۴۷۳۹ تومان تعیین شده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.